en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
Godzilla...kesinlikle gitmenizi tavsiye etmeyeceğim klişelerle dolu vasat bir film..
Divergent (Uyumsuz)..3-4 hafta oldu sanırım izleyeli ..çok beğendim ..tavsiye ederim :+1:

dhoom 3 Aamir KHAN ın flimleri her zaman süper oluyor aksiyon dolu bir film biraz da duygusal

tabi sonrasina güzel bir film bulamayanca arena dan 7 numarayı indirim ilk on bölümünü izledim diğer bölümlerini de indirmek için bekliyorum

06Davut' Alıntı:
dhoom 3 çıkmış bulursam izleyeceğim :

Aamir khan kötü rolde ve filmin önceki bölümleri de çok güzelmiş

Bu film hiç olmamış, saçma sapan abartılı kopuk bir film. İzlerseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız..

Ender's Game-Uzay Oyunları
Bilim kurgu uzaylı filmleri sevmem ama değişik güzel bişey olmuş

Cate Blanchett in oscar ödülü aldığı blue jasmine'i izledim en son. woody allen filmi, hikaye çok sıradan ama yine de hoştu..

'' Spiderwick Günceleri ''

Ekli dosyalar

• Spiderwick Günceleri.jpg
    Spiderwick Günceleri.jpg
    65.5 KB · Görüntüleme: 887
Orphan... İzlerken sinir olabilirsiniz ama çok iyi film. Gerilim sevenler mutlaka izlesin..

Evrim - Transcendence (2014) Tavsiye ederim. Güzel ve ürükleyici bi film. az çok bize de hitap ediyo aslında :)

*BAL*. Klasik bir sanat filmi. sinemayı bu yönüyle seven varsa izlesin, yoksa yine hikayesi ve sonu olmayan dram-sanat filmi...(Bir zamanlar Anadoluda filmi için de aynı şeyleri söylemiştim bu başlık altında...)

Gamer - Oyuncu
Konu çok güzel ama senaryo maalesef zayıf kalmış.. Yinede biz Bilişimcilerin listesinde olması gerek bir film.. :)

Geri