en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
lucy, kış uykusu, The Wolf Of Wall Street, law abiding citizen, The Equalizer, Filth, labirent ölümcül kaçış, gone girl, The butler, The Purge:Anarchy, 12 yıllık esaret, sihirbazlar çetesi, muhteşem gatsby, snitch, hangover serisi, ceset-el cuerpo, fast&furious, last stand-geçit yok, Maniac. İzledim beğendim...

The Equalizer (Adalet) başrolünde denzel washington'un yer aldığı bir film. Red filminin tamamiyle çakması olmuş diyebilirim. Boş zamanda izlenir fakat elle tutulur çok bir numarası yok.

iki hafta önce Açlık Oyunları 3 ü izledim ilk ikisinide izlemiştim ama 2. ve 3.sü bir işe yaramaz hem naktim hemde vaktim boşa gitti

gerilim korku istiyorsanız the shinning izlenebilir.Jack Nicholson oyunculuğu süper.gerilim ve korku anlamında çok film izlediğim için artık etkilenmiyorum bu filmin sonu idare eder.

The Fault in Our Stars:Aynı Yıldızın Altında (2014) http://www.okuruz.net/?p=2300

Yönetmenliğini Josh Boone’un yaptığı film Dram,Aşk etiketleriyle sinema severlerle buluştu.Josh Boone ‘un yönetmenlik kariyerinin ilk filmi olan, 2012 yapımı Stuck in Love (komedi) oldukça beğenilmişti. The Fault in Our Stars’ın ise kariyerine büyük katkı yapacağını söylemeden geçemeyeceğim. John Green’in ” The Fault in Our Stars” romanının başarılı bir uyarlamasıdır.

The Spectacular Now ve Divergent filmlerinin başarılı kadın yıldızı Shailene Woodley, Hazel karekteriyle öylesine bütünleşirken,Ansel Elgort, Gus karakteriyle yüreğinizi ısıtacak belkide derinden sarsacak!

13 yaşındayken kanser teşhisi konulan Hazel umutsuz bir halde,ölümü beklemektedir.Doktorunun ve ailesinin teşvikiyle grup terapiye başlar.Terapi esnasında tanıştığı Gus ise kanser yüzünden sol bacağını kaybetmiş yerine protez bacakla hayatını sürdüren enerji dolu bir gençtir.Terapiyle başlayan arkadaşlık harika bir aşk öyküsüne dönüşecektir.

Gus Hazel’in kendisine tavsiye ettiği kitaptan çok hoşlanır. Hazel’ise ölmeden önce,kitapla ilgili yazardan cevaplamasını istediği pek çok soru vardır.Kitabın yazarı Amsterdam’da yaşamaktadır.Sevimli ikili Hazel’in hayalini gerçekleştirmek için Amsterdam’a yola çıkarlar.

Filmin giriş ve gelişme bölümü bile keyifli iken finali ise,göz yaşlarınıza engel olamayacağınız diyaloglarla dolu.Türk izleyicisi, dram filmlerinden, önceki nesile oranla pek hazzetmez biliyorum ama sinemaya gönül vermiş dikkatli izleyiciler için,kaçırılmaması gereken bir eser.

Gus’ın bakış açısıyla ölümden sonra milyonlar tarafından hatırlanmak mı? Yoksa Hazel’in kalbiyle , milyonları tek bir kişiye tercih etmek mi ? Şüphesiz benim oyum Hazel’den yana.Film IMDB’nin TOP 250 listesinde, 202. sırada.

the wave- tehlikeli oyun. 2008 yapımı bir film burada tavsiye edilmiştir mutlaka bakmadım bütün sayfalara. Yeni izledim çok başarılı bir alman filmi. Tavsiye ederim izleyin

American Hustle (2013) - Christian Bale yine güzel iş çıkartmış. Beğenerek izledim.

zindan adası, kemik koleksiyoncusu, 12 kızgın adam, tavsiye ederim hocam ayrıca yüzüklerin efendisi serisini beğendiyseniz hobbit 1 ve 2yi de izleyebilrisiniz.

Son Umut..

Tavsiye ederim. Topraklarımızın değerini bir kez daha anlamamızı sağlayan bir film olmuş.

Son Umut - The Water Diviner
Tavsiye ederim.. Bizim yapacağımız yok bari adamlar yapmış saygı gösterelim.. :)

Geri