en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
aamir khan'nın son filmi ==>PK-SARHOŞ (2014) muhteşemdi

aynı yıldızın altında filminide tavsiye ederim...

Django - unchained (2012)
"Nasıl oldu da daha önce izlemedim!" dediğim bir film. Vahşi batıya Tarantino'nun penceresinden bakmak da denilebilir bu film için.
Tavsiye edilir, hatta izlemeyenlere trip bile atılır :)

Pek Yakında (CMYLMZ)

İMDB 8+ hak eden bir film... Kesinlikle izlenilmesi gerekenler listesinde üst sıralarda yerini almalı. torrente düştüğünü de naçizane bildiririm :D

confrere' Alıntı:
Parhelion' Alıntı:
imdbde 8.7 puan almış 2014 yapımı Boyhood isminde bir film var. Sakın ha puanına aldanıp 2 s 45 dknızı hayatınızdan çalmasına izin vermeyin. Hiçbir amaç ve sonuç yok bu kadar boş bir film görmedim :-1:

Bahsettiğiniz filmi bilmiyorum ama, Ucuz Roman (1994) da imdb de 8,9 almış, aynı dediğiniz gibi bu film de o kategoriye giriyor arkadaşlar, amaç, sonuç yok.. Zaman kaybı, film bitince eşimle birbirimize bakıp, eee dercesine bitti film ...
Boyhood u indirdim izlemedim. izlemeyeyim olmazsa. Hocam Ucuz roman klasiklere girmiş bir filmdir. Anlaşılan siz Tarantinonun tarzından hoşlanmıyorsunuz. O filmde özellikle diyaloglara dikkat edeceksiniz. Farklı hikayelerin belirli yerlerde kesişmesi açısından da fena değildir hani, o kadar da sonuçsuz değil. Siz o zaman Nuri Bilge CEYLAN filmlerinden uzak durun.
-- Adaleti aldım henüz izlemedim. ilk sıraya alayım.
-- PK nin ortasına kadar geldim geç olmuştu, öyle kaldı. onu da bitireyim.

Il Mare (2000) Kore filmi
Sandra Bullock-Keanu Reeves Göl Evi filminin orjinali...Güzel bir film

Food inc.
Amerikan gıda tröstlerinin perde arkası
NTV Belgeseli

Kesinlikle göz açıcı

Hobbit - 5 ordunun savaşı
yüzüklerin efendisi serisinin hayranları bu filmi kaçırmamalı diye tahmin düşünüyorum. Serinin önceki filmlerini izlememiş arkadaşlar anlam bütünlüğünü yakalayamacaklardır.
başarılı bir yapıt.

giryan' Alıntı:
Pek Yakında (CMYLMZ)

İMDB 8+ hak eden bir film... Kesinlikle izlenilmesi gerekenler listesinde üst sıralarda yerini almalı. torrente düştüğünü de naçizane bildiririm :D

kesinlikle bu puanı hak etmiyor, bir filmde bu kadar mı reklam olur, filmi bedavaya çekmiş sanırsam. hele o senin hattın TURKCELL degil mi demesinde koptum. en fazla 5 puan alır bence.

ozahit' Alıntı:
giryan' Alıntı:
Pek Yakında (CMYLMZ)

kesinlikle bu puanı hak etmiyor, bir filmde bu kadar mı reklam olur, filmi bedavaya çekmiş sanırsam. hele o senin hattın TURKCELL degil mi demesinde koptum. en fazla 5 puan alır bence.

İki ay önce puanı 5-6 lardaydı. ne oldu da 8 oldu? filmin gideri var ama bu puan çok fazla olmuş. imdb ye güvenmiyorum zaten. sinemalar.com puan konusunda daha gerçekçi

PK 'yi izlemenizi şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar.
hint filmi. aamir khan'ın son filmi. cok güzel mesajlar var.

istanbul38' Alıntı:
kayıp kız
gece vurgunu
labirent ölümcül kaçış
düzenbaz
para avcısı
uyumsuz
tehlikeli oyun
zamana karşı
özgürlük yolu
yaşam şifresi
pariste gece yarısı
ejderha dövmeli kız
yarının sınırında
evrim
arınma gecesi anarşi
the interview
hello ladies

çoğunu seversinzi ;)
Şans Ayağıma Geldi – The Cobbler 2014
Kraftidioten
Asabiyim ben
Szemettelep - Trash .. Aileyle izlenir

Bana Masal Anlatma.

Senaryo biraz kopuk ama 10 üzerinden 8 veririm filme.

Geri