en son hangi filmi izlediniz?

Kodla Büyü
sihirbazlar çetesi 2 tavsiye ederim ama ilk filmi daha çok beğenmiştim.
WarCraft - Hikaye güzel ama yarım kaldı büyük ihtimal devamı için
P.K (Aamir Khan) - Mutlaka izleyin
Captain America Civil War - Bu kadar süper kahraman olmasına rağmen film biraz yavan kalmış
X-Men Apocalipse - Seriyi seviyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum

Star Wars-Rouge One
Bir star wars fanı olarak beğendim :+1: Star Wars IV-Yeni bir umut(1977) filminden önce geçen bir olayı anlatıyor.
Filme gitmeden ilk 3 filmi izlemenizi tavsiye ederim.

Soraya’yı Taşlamak. Gerçek bir hikâyeden esinlenmiş. Dramatik film. Izlerken gozyaslariniza engel olamayacaksiniz. Haksiz yere recm edilen kadının hikâyesi.

MV5BMDVlMzQ4MmUtOWZmOS00MmNiLWJhMmUtZmI0ZGM5MmZlZDJlL2ltYWdlL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNjY1OTY4MTk@._V1_UY268_CR5,0,182,268_AL_.jpg

7/10

"Asabiyim Ben"
Arjantin yapımı film. 6 kısa filmden oluşan 2 saatlik bir film. Konular birbirinden bağımsız ama ben çok beğendim. Tema olarak kin, nefret, öfke duygularının doğurabileceği sonuçları işliyor.

cocuk ve canavarda izleyenler varsa.hani kız ben şiddete karşıyım ama bana yardım ettiğin için teşekkürler dediğinde,aslında sana yardım etmedim dedi.kız anlamadı orada metafor vardı çok hoşuma gitti.Çünkü orada gercekten kıza yardım etmedi aslında kendini korudu.(kung fu felsefesi)2. kez izledikten sonra farkettim..bir yer daha vardı ben neyim derken :mrgreen: ...neyse manyak süper bir film vesselam...

tab' Alıntı:
cocuk ve canavarda izleyenler varsa.hani kız ben şiddete karşıyım ama bana yardım ettiğin için teşekkürler dediğinde,aslında sana yardım etmedim dedi.kız anlamadı orada metafor vardı çok hoşuma gitti.Çünkü orada gercekten kıza yardım etmedi aslında kendini korudu.(kung fu felsefesi)2. kez izledikten sonra farkettim..bir yer daha vardı ben neyim derken :mrgreen: ...neyse manyak süper bir film vesselam...

Tarzım olmadığını düşünüyordum. İzledim, gerçekten de tarzım değilmiş.
5/10

Geri