Esinav izleme gorevi

Kodla Büyü

hakimiyet001

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Esinav izleme görevi ilk defa çıktı. Binada ilk oturumu ben yapacağım. Neler yapacagim. Tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

giriş yaptıktan sonra binada uygulanacak sorular otomatik olarak çekiliyor mu. Biz bir yere basıyor muyuz. Daha sonra diğer bilgisayarlar açılıyor mu. Bu arada şartel açıldığında tüm sistemler açılıyor mu

giriş yaptıktan sonra binada uygulanacak sorular otomatik olarak çekiliyor mu. Biz bir yere basıyor muyuz. Daha sonra diğer bilgisayarlar açılıyor mu. Bu arada şartel açıldığında tüm sistemler açılıyor mu
Siz giriş yapınca kimin nereye oturacağı belli oluyor ve bunun listesi yazıcıdan otomatik çıkıyor , sorular da otomatik dağılıyor. Siz ekstra bişey yapmıyorsunuz.

1 ay görevli ücretlerini faize koyuyor bu bakanlık kesin :)bu zaman da ücretlerin bu kadar geç yatmasının hiçbir mantıklı ve tutarlı tarafı yoktur.

1 ay görevli ücretlerini faize koyuyor bu bakanlık kesin :)bu zaman da ücretlerin bu kadar geç yatmasının hiçbir mantıklı ve tutarlı tarafı yoktur.
Bana da öyle geliyor.
Hele ki vergi dilimi girmeden önceki ay sınava girmişsen alacağın rakam bir ay sonra ekranda düşüyor oradan da kayıp oluyor.
Diyelim 12-18 arası sınava girdin ve 20'sinden sonra ödemeler yapılacak ama senin girdiğin gelecek ayın 20'sinden sonraya bırakılır.

Yazıcı (varsa kiosk) ve bilgisayarları da açmanız lazım.

hocam hiçbir bilginiz yoksa onaylamayın görevi. başkan ya da gözetmen olarak 1 kez görev alın işleyişi öğrenin sonrasında uygulamacı olarak görev yaparsınız rahat bir şekilde. yanlış ya da eksik bir şey yaptığınızda müfettişlere dert anlatmakla uğraşır durur ceza da alırsınız.

hocam hiçbir bilginiz yoksa onaylamayın görevi. başkan ya da gözetmen olarak 1 kez görev alın işleyişi öğrenin sonrasında uygulamacı olarak görev yaparsınız rahat bir şekilde. yanlış ya da eksik bir şey yaptığınızda müfettişlere dert anlatmakla uğraşır durur ceza da alırsınız.

Sisteme uygulama izleme sorumlusu olarak işlenince onu yapmak mümkün değil maalesef…

Salon başkanına gizetmene emniyet mensubuna hizmetliye bina sorumlusuna giriş yaptoracagiz çıkan tüm belgeleri ve giriş belgelerini zarfın içine koyacağız zarfın üzerine sınav tarih bina ve saati yazacağız kapatıp çekmeceye koyacağız. Bu kadar degilmi

Bina sorumlusu yoksa ne yapacagiz

Salon başkanına gizetmene emniyet mensubuna hizmetliye bina sorumlusuna giriş yaptoracagiz çıkan tüm belgeleri ve giriş belgelerini zarfın içine koyacağız zarfın üzerine sınav tarih bina ve saati yazacağız kapatıp çekmeceye koyacağız. Bu kadar degilmi

Bina sorumlusu yoksa ne yapacagiz

Geçen yıldan itibaren zarfın üstüne de imza atılıyor. Bazı arkadaşlar hala unutuyor ya da bilmiyor. Dün akşam sınavdaydım, Pazartesi günkü üç zarf ta imzasızdı.

Sayfa 12’de yazıyor:

Tüm dokümanları zarfin içine koyuyoruz bina sorumlusu gelmezse ne yapıyoruz zarfı kapatiyormuyuz
Bina sorumlusu normalde sınavdan hemen sonra gelip imzalaması gerekiyor. Çoğu kez gelmedikleri için ben kapatıp çıkıyorum. Sonuçta herkes görevini zamanında yapmalı.

Sınav bitiminde çıkan formdan iki tanemi çıkarılıyor. Sistem otomatik mi çıkarıyor bizmi cikariyoruz

O zaman tüm ciktilar otomatik çıkıyor çıkanların hepsi zarfa konuyor emniyet ve hizmetli giriş yaptığında birsey cikiyormu

O zaman tüm ciktilar otomatik çıkıyor çıkanların hepsi zarfa konuyor emniyet ve hizmetli giriş yaptığında birsey cikiyormu
Sayın hocam öncelikle sınav salonuna gidin. TC nizi yazıp yüz taraması yaptırarak giriş yapın. Eğer yüz taraması olmazsa mebbis şifrenizle giriş yaparsınız. Emniyet görevlilerin tc ve iban ları girilince her görevli için bir çıktı otomatik olarak çıkıyor . Emniyet görevlisine bunu imzalatırsınız. Siz yine görevlinin de girişini yapın. Görevlinin , bina sorumlusunun , sizin , başkanın ve gözetmenin imzalayacağı iki adet rapor sınav bitince otomatik olarak zaten çıkacaktır. Bir de siz girişinizi yapınca salon aday listesi yine otomatik olarak çıkacaktır. İki tavsiyem var birincisi yazıcının açık olup olmadığını kontrol edin ikincisi yazıcıda yeteri kadar kağıt olup olmadığını kontrol edin. Şimdiden kolaylıklar diliyorum.

Yazıcıdan iki rapor çıkıyor. İkisini de imzalıyoruz. Birini zarfa koyuyoruz. Diğerini çekmeceye zarf ile beraber koyuyoruz.
Zarfın içindekiler: 1 adet rapor, 1 adet imzalı aday listesi, adayların giriş belgeleri.
Emniyet görevlilerinin görev çıktıları da zarfın dışında.

En önemlisi erken gitmek tabiki ceza almamak için. Diğer hususlar sonra geliyor. Sisteme geç giriş yapmamak için en az yarım saat öncesinden orda olun bence.

6 ocakta yaptığım görevin ücreti hala yatmadı tarih 26 şubat oldu. Ayın 20 sini takip eden ek derste yatıyor diye biliyorum ama iki 20 geçti. 50 gün oldu.

Geri