ET Faz 2 Admin Şifresini İsteyenler...

Kodla Büyü
sacdem' Alıntı:
Arkadaşlar biri gerçekten bu şifreyi yolluyor mu? Bir hafta oldu cevap gelmedi hala.

hocam bende bayadır istiyorum arkadaşlardan ama gönderen bi arkadaşa rastlamadım. :shock: :(

Arkadaşlar, isteyene ben gönderiyorum, ancak mail adresi ile falan uğraştırmayın lütfen (çünkü çok fazla istek geliyor, kurum mailimiz yok şuraya gönder gibilerden mesajlar geliyor, hani kim öğrenci kim öğretmen kim hizmetli bilemediğimden), buradan özel mesajdan ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışıyorum.

Daha önceki sayfalara da yazmıştım ancak arada kaynıyor hep :)

barisxerdem@gmail.com yalnız ademola hocamın verdiği imajı attıktan sonra admin şifresi gerekiyor atak kurmak için.Sizin verdiğinizle aynı mı bilmiyorum bir zahmet çok sevinirim atarsanız çünkü imaj oldu tahta sıfırlandı ama atak yok tahta allaha emanet duruyor orda.

erdem175' Alıntı:
barisxerdem@gmail.com yalnız ademola hocamın verdiği imajı attıktan sonra admin şifresi gerekiyor atak kurmak için.Sizin verdiğinizle aynı mı bilmiyorum bir zahmet çok sevinirim atarsanız çünkü imaj oldu tahta sıfırlandı ama atak yok tahta allaha emanet duruyor orda.
Hocam doğrudan açılan hesapla admin şifresini değiştirebiliyorsunuz acilse en azından haber vereyim dedim.

752908@meb.k12.tr şifreyi mail veya pm ile atabilirseniz ben de sevinirim

arkadaşlar bu şifreyi kimler kimlere veriyor,yani bilenler nereden alıyor,okul idaresinden mi,bizim okul idaresinin böyle birşeyden haberi yok,ben bt öğretmeniyim,formatör değilim,böyle kulaktan dolma bi yerlerden mi alıcaz ,bunun bir standardı yok mu :eek: :eek: :eek:

Geri