Fatih Arıza Kaydı

Kodla Büyü

2011fettah

Aktif Üye
Arkadaşlar sistem odasındaki dağıtıcının birisine Elektirik gelmiyor. Bununla ilgili arıza kaydı oluşturmak istiyorum. Tlf. var mı acaba?

hocam bizde de aynı sıkıntı var fatih pys den açmak istedim ama seçenek yok bozuk olan dağıtıcıdan kabloları diğer dağıtıcıya alarak geçici olarak sorunu çözdüm kimi tahtada internet vardı kimisinde yoktu idarede bazı uçlarda internet vardı bazılarında yoktu şuan sıkıntısız çalışıyor

Bende genişletilmiş port aracıcılığıyla hallettim ama ne tlf no nede arıza kaydı oluştırabiliyorum

Alt yapı artık garanti altında değil faz2 ve faz1 için. O yüzden öyle bir seçenek yok. Bakanlık çalışma yapıyormuş garanti hizmet bakım anlaşması gibi

İnnova ile anlaştılar faz1 ve faz2 tahta ve altyapı garantileri için. Yakında başlarlar arizalara bakmayam

faz2 ve faz1 internet altyapısı için garanti ve sözleşme olmadığı içinarızlariçin beklemede kalın denildi.

bizler ise hala 12mbit le 24 tahta calistirmaya calisiyoruz bu nasil istir en azindan adsl altyapisi verimsiz okullar icin fiber internet olmali altyapi yapilmasa bile

onlara da innova bakacak. Şuan hazırlık aşamasındalar. Yakında başlarlar bakmaya.

Ocak ayında anlaşma yapılmış:

IMG_5933.jpeg

Çizelgede, Faz-2 İnternet arızaları için, Turkcell ve Vodafone iletişim bilgileri verilmiş. Bizim internet sağlayıcımız Türk Telekom'du, acaba değişti mi...?

Faz2 için İnternet arıza kaydı telefonları bana da saçma geldi. MEb fiber(Turktelekom) yok mu herkeste. Vodafone, turkcell neden var.

Çizelgede, Faz-2 İnternet arızaları için, Turkcell ve Vodafone iletişim bilgileri verilmiş. Bizim internet sağlayıcımız Türk Telekom'du, acaba değişti mi...?
Faz2 için İnternet arıza kaydı telefonları bana da saçma geldi. MEb fiber(Turktelekom) yok mu herkeste. Vodafone, turkcell neden var.

Onlar mobil internet kullanan yerler için

Tabloda yer kalmamış herhalde, TT’yi yazmak için

Son düzenleme:
2 satır birbirinden bağımsız arkadaşlar. İlk satır tahtalar için 2. satır ağ altyapısı için 3. satır erişim için. İnternet erişiminde faz 1 2 3 yok. VPN var Mobil var. ADSL VDSL varç. Okulunuzda hangisi varsa ona göre arıza bırakacaksınız.

Faz2'lerin güç kaynakları akülerin bitmesi sebebiyle hemen herkesin sıkıntılı. Acaba bu işi de çözüyor mu innova? Bu konuda arıza kaydı açanınız veya iletişim kuranınız var mı?

Faz2'lerin güç kaynakları akülerin bitmesi sebebiyle hemen herkesin sıkıntılı. Acaba bu işi de çözüyor mu innova? Bu konuda arıza kaydı açanınız veya iletişim kuranınız var mı?
Maalesef hocam gönderdikleri kılavuzda bununla ilgili açıklama mevcut. Güç kaynaklarının enerjisi kesilip kabinet direkt panodan gelen elektrik hattına bağlanacak. Resimde açıklama mevcut.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-25-12-58-29-568_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-25-12-58-29-568_com.android.chrome.jpg
    102.4 KB · Görüntüleme: 69
ben geçen hafta arıza kaydı oluşturdum. innovadan beni aradılar başka arıza da varsa girin gelcez hocam dediler. ama bir zaman söylemediler. planlamaya alındı dediler. bu da bir sonuçtur. çünkü 2 yıl önce oluşturduğum arıza için ne arayan ne soran vardı. Vestel bu işi güzel götürüyordu keşke devam etseydi

https://fatihpys.eba.gov.tr/ adresinden hoparlör için arıza kaydı oluşturdum. Ne zamana dönüş olur acaba? Hiç arıza kaydı oluşturup sonuç alan oldu mu?
İnnova firması 12 ocakta ihaleyi almış. Bakanlıktan 60 gün süre istemiş. Hazırlıkları tamamlamak için. Siz kaydı açın. İlk önce sıra size gelir. Tahminimce Mart ayında başlarlar bakmaya.

Geri