fatih etkıleşimli tahtada kopyala-yapıstır olmuyo :(

Kodla Büyü

faas

Üye
merhaba arkadaşlar benim ilçemdede akıllı tahtaların kurulumu hemen hemen yenı yapıldı tahtaları kullanmaya baslıcaz fakat hıc bır tahta uzerınde kopya -payıstır özellıgı aktıf degıl acaba tahtalardamı bı problem var yada benım yapmam gerekn bısey mı var? bırde şoyle bır problemım var. tahtaya flashdisk takıp prgram yuklemeek istiyorum flashtakı programı acmıyo sadece tahta uzerındekı ınternetten programı ındırdıgım zamn programda hata vermeyıp programı calısıtıryo boyle bı sorunla karsılastınız mı? yardımcı olurmusunuz?

Hocam eski tahtalarda kes kopyala işlemi yapılıyordu. şimdiki tahtalarda kes kopyala işlemleride kısıtlanmış. kısacası kısıtlama işlemlerinin tamamı netsupport protect yazılımından dolayı. Okulunuza admin şifresi verilmiştir okul idaresi şifreyi hatırlamıyorlarsa milli eğitimden eğitici formatörden alabilirsiniz. şifreyi girmek için saatin olduğu bölümde NS protect ti deactive e tıklayın açılan kutucuğa şifreyi girerek kısıtlamaları kaldırabilirsiniz flash bellekten programı açmamasıda yine kısıtlamalardan dolayı yalnız internetten indirilen programı çalıştırıyormu onu denemedim.

verdiğiniz bilgiler için tesekkur edeırm hocam aynı sekılde denetım masasına da gıremıyorum bır cok programa da tıkladıgımda uyarı verıyor yöneticinize basvurun dıyo fakat oturumlara baktıgımda tek oturum var admınstrator oturumu yok zaten bu damı aynı ayardan kaynaklanıyo acaba?

şifre okulka verılmemıs hocam acaba tum akıllı tahtalarda sıfre aynımıdır? yada sıfre nedır? bilen arkadas mesajıma cevap verebilirmi?

bana verilen şifreyide kabul etmiyo pm den yardımcı olabilecek varmı bi şifreyi karşılastıralım

arkadaslar netsupport'un sifresini bilen var mı? akıllı tahtanın yönetici sifresi ile aynı değil.. bilen varsa pm ltfn

Geri