Faturanı öğrenmen için bedel ödüyorsun!

Kodla Büyü
Hocam en güzeli faturasız kullanmak, kan emici bunlar. Belki biz 1 tl den bir şey olmaz diyoruz ama sırf bu hizmetten ötürü milyonları götürüyor bunlar.

ya hocam sadece bu mu? sınırsız internet için 65+15=80 tl para ödüyoruz tek ele geçmiş bu telekoma..
veya geçen bi tapu işlemi vardı bilirsiniz tapu devirleri dudak uçuklatıyor ayrıca 270 TL bi de döner sermayeye bayıldık.. biz de meb de istiyoruz döner sermaye o zaman ne kadar saçma

Ben de maaşımızdan her ay sağlık kesintisi olmasına rağmen eczaneden ilaç alırken neden para ödediğimi anlamıyorum.

Bimcell e geç hasari hocam
aylık 12 TL ye doya doya konuş
online sistem ile istediğin bilgiyi de bedava öğren.
3G de çok iyi çekiyo :+1:

boteakif' Alıntı:
Ben de maaşımızdan her ay sağlık kesintisi olmasına rağmen eczaneden ilaç alırken neden para ödediğimi anlamıyorum.
Hakkaten yaa. Çok şükür işim düşerse kış aylarında yılda 1-2 kez düşüyor. Onda da ilaçlar 10 lira tutsa, muayene ücreti falan da çıkıyor, oluyor sana 20 lira. Komedi :-1:

Sağlık bedava yaaaaa güya
Simdi damlarlar gerçi
Eskiden ilaç kuyruguydu felan diye
ona bakarsan eskiden para mara vermiyorduk ve eskiden cepten internet e de giremiyorduk

Maliye Bakanlığı, Turkcell'e 2008-2012 dönemi için toplam 527.7 milyon lira vergi cezası kesti.2 Ocak 2014

bu cezayı kârından mı ödeyeceğini sandın tabiki senden çıkarak..

faruk8542' Alıntı:
Maliye Bakanlığı, Turkcell'e 2008-2012 dönemi için toplam 527.7 milyon lira vergi cezası kesti.2 Ocak 2014

Oldu bitti bu parayı bizden çıkarıyorlardı.
Devlete kullandığımız telefon görüşmelerinden.
25% ÖİV
5% ek ÖİV
18% KDV
1.3 TL telsiz kullanım bedeli ödüyoruz.

Cihazlardan alınan vergileri de daha hesaba katmadım sanki az ödüyorduk ta bu sene %5 lik bir artış daha yaptılar. Bizler modern köleler iz ben bunu bilir bunu söylerim. :sleep:

yasarcan' Alıntı:
Bimcell e geç hasari hocam
aylık 12 TL ye doya doya konuş
online sistem ile istediğin bilgiyi de bedava öğren.
3G de çok iyi çekiyo :+1:
Geçeceğim az kaldı taahhüt sürem.

faruk8542' Alıntı:

BTK da TTNET'e, faturaları fazla gösterdiğinden ötürü 6 milyon 989 bin lira cezâ kesmiş.

Bunca meblağ nereye gidiyor acaba..

Faturadan printscreen yaptım vergi yorumunu size bırakıyorum.

Ekli dosyalar

• Vergi.PNG
    Vergi.PNG
    50.9 KB · Görüntüleme: 571
Geri