fences ninite ve klavuzları

Kodla Büyü

ylmz

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaslar programların kurulumu ıcın gereken uygulama ve klavuzlar buyrun

Ekli dosyalar

• ninite.rar
    136.7 KB · Görüntüleme: 313
Okulumuzda tüm sınıflara internet erişimi malesef sağlanamıyor ... Access point ile bunu çözmek istedik hatta kurulmak üzereyken Meb ile Türk Telekomun anlaştığı haberiniz aldık ve access point askıya alındı ve beklemedeyz .. Dolayısı ile ninite ile programları kuramadığım akıllı tahtalar var.. Amam bi yandan da bu programları kurmam bekleniyor.. Bi öneriniz var mı hocalarım?

hocam en azından bir tanesini bt lab varsa ordakını kablo ıle de olsa baglayıp yükleyin ardından imaj ile diğer tahtalarada yükleyin aynı şeyi bende yaşamaktayım elektrik hatlarımız dahi yok malesef

Bizim ile henüz tahtalar gelmedi ama konuları görünce aklıma şu geldi, tahtalar için tüm programların ve içeriklerin yüklü olduğu bir imajı yayınlasalar yada kurulum esnasında verseler daha kolay olmazmı acaba hem bu şekilde sorunlu okullarada yardımcı olmuş olurlar...

arkadaşlar nedir bu fences ninite.
kim söyledi yüklenmesi gerektiğini
bizim okula mı bilgi gelmiyor ,
ilçe koordinatörü mü söylüyor size
Bilgilendirirmisiniz rica etsem :wink:

hocam ben de BTR olunca akıllı tahtalar hakkında araştırma yaparken tesadüfen yanılmıyorsam eba.gov.tr de tesadüfen görmüştüm..Akıllı tahta için yapılacaklar klasörü içerisinde ylmz hocamın pylaştğı bilgiler vardı..

taylanchess' Alıntı:
Bizim ile henüz tahtalar gelmedi ama konuları görünce aklıma şu geldi, tahtalar için tüm programların ve içeriklerin yüklü olduğu bir imajı yayınlasalar yada kurulum esnasında verseler daha kolay olmazmı acaba hem bu şekilde sorunlu okullarada yardımcı olmuş olurlar...
var hocam ben tahtaların imajını almadım internetten bir yerden şuan bulamadım indirdim 20gb kadar. sonuçta tüm tahtalar aynı.

eras63' Alıntı:
taylanchess' Alıntı:
var hocam ben tahtaların imajını almadım internetten bir yerden şuan bulamadım indirdim 20gb kadar. sonuçta tüm tahtalar aynı.
eras63' Alıntı:
hangi sitede yer alıyor hocam paylaşırmısınız.

Geri