Game of Thrones (8.Sezon 6.Bölüm Yayınlandı)

Kodla Büyü
Re: Game of Thrones (6.Sezon 5.Bölüm Yayınlandı)

çok güzel bir bölümdü son sahneler çok çok iyiydi

<spoiler>

ekşide birisi o yaşlı adam aslında brandon stark ve kendini şimdiki zamana atmayı başardı diye bir tahminde bulunmuş. :idea:

</spoiler>

çok enteresan, düşündükçe de mantıklı gelmeye başladı.

myıldırım' Alıntı:
<spoiler>

ekşide birisi o yaşlı adam aslında brandon stark ve kendini şimdiki zamana atmayı başardı diye bir tahminde bulunmuş. :idea:

</spoiler>

çok enteresan, düşündükçe de mantıklı gelmeye başladı.
aslında tip olarak da andırmıyor değil gibi.

Zamanlar arası labirente soktular bizi bakalım nasıl çıkacağız :)

dizinin başında göğsüne bıcak sokularak dönüştürülen il ak gezen rastgele bir kişi mi yoksa dizideki bir karakter mi

Tuna54^' Alıntı:
dizinin başında göğsüne bıcak sokularak dönüştürülen il ak gezen rastgele bir kişi mi yoksa dizideki bir karakter mi
bu soru benim de aklıma geldi ama çok eski zamanlar olduğu için muhtemelen önemli biri değildir. İlk istilacılardan biri neticede.

o değilde diziyi çok dağıtmaya başladılar, ortada birsürü soru işareti var yarım kalan kısımlar var. 6. sezon olmuş hala diziyi toparlamaktansa dahada yayıyorlar. kralın şehri ayrı, starklar desen her çocuğun ayrı sahneleri var, khaalesisi ayrı, tyreller vardı sahi noldu onlara... fln fln

George r.r. martin nolur nolmaz diyr simdiden kitaplarin sonunu dizi ekibine vermis. Bu sezondan sonra dizi kitaptan da ayrildi zaten. Bakalim nolcak.

Mobil gönderidir.

omd' Alıntı:
Tuna54^' Alıntı:
bu soru benim de aklıma geldi ama çok eski zamanlar olduğu için muhtemelen önemli biri değildir. İlk istilacılardan biri neticede.

bence o dönüşüme uğrayan kişi night's king ve muhtemelen sıradan bir kişi de değil,bir targeryan olma ihtimali bile var,zaman kavramını da altüst ettiklerine göre bu karakterle yapımcılar seyirciyi daha çok ters köşe yapacak.
çünkü arkadaşların dediği gibi yaşlı adam büyük ihtimal bran, zaten bu düşünceyle iki karakterlerin bütün diyaloglarını tekrar dinlerseniz, çok makul duruyor

halox' Alıntı:
omd' Alıntı:
Tuna54^' Alıntı:

bence o dönüşüme uğrayan kişi night's king ve muhtemelen sıradan bir kişi de değil,bir targeryan olma ihtimali bile var,zaman kavramını da altüst ettiklerine göre bu karakterle yapımcılar seyirciyi daha çok ters köşe yapacak.
çünkü arkadaşların dediği gibi yaşlı adam büyük ihtimal bran, zaten bu düşünceyle iki karakterlerin bütün diyaloglarını tekrar dinlerseniz, çok makul duruyor

katılıyorum. ayrıca hodoru zamanda geriye giderek etkilemiş o da ortaya çıktı. ilk babasına seslendiğinde verdiği tepkiyle böyle birşey yapacaklarını belli etmişlerdi. Akgezene dönüşen kişi kesinlikle önemli birisidir bakalım nerede dahil olacak olaya. Bran ı koruyan kız mızrakla akgezen öldürdü ama acep bir özelliği var mıydı?

inikat' Alıntı:
halox' Alıntı:
omd' Alıntı:
Tuna54^' Alıntı:

katılıyorum. ayrıca hodoru zamanda geriye giderek etkilemiş o da ortaya çıktı. ilk babasına seslendiğinde verdiği tepkiyle böyle birşey yapacaklarını belli etmişlerdi. Akgezene dönüşen kişi kesinlikle önemli birisidir bakalım nerede dahil olacak olaya. Bran ı koruyan kız mızrakla akgezen öldürdü ama acep bir özelliği var mıydı?
hocam o kızın jonun ikiz kardeşi olduğu söylentileri var, ama ne kadar doğru bilmiyorum, akgezeni öldürdüğü mızrakta ormanın çocuklarına ait mızrak ve ejderhacamından yapılmıştı,ejderhacamını bu çocuklar yapıyorlar zaten

Ya bu sezon biraz mantık hataları mevcut dizide. Hodor yiğidim kapıyı anca 1 dakika tutabildi,e 1 dakika da bir kız bi kötürümü ne kadar taşıyabilir,bu ne kadar zaman kazandırır. Bu sezon beni tatmin etmiyo

Re: Game of Thrones (6.Sezon 6.Bölüm Yayınlandı)

6.Sezon 6.Bölüm Yayınlandı. :)

biraz daha hareket beklerdim. Kaç bölümdür son 2 dk. hariç entrika dolu brezilya dizisine döndürdüler. Son sahnelerde bi ejderha çıksın bi yangın falan kurtaralım demişler sanki.

khalesi sizide bunaltmadı mı sürekli şöyle yapacam böyle yapacam. doğru düzgün eylem yok. ordan oraya geziyor. Lannisterlara daha saygı duyuyorum, adamlar iş yapıyor iş :D Bi şekilde işlerini yürütüyorlar...

okanformula' Alıntı:
khalesi sizide bunaltmadı mı sürekli şöyle yapacam böyle yapacam. doğru düzgün eylem yok. ordan oraya geziyor. Lannisterlara daha saygı duyuyorum, adamlar iş yapıyor iş :D Bi şekilde işlerini yürütüyorlar...
khalesi konuşur Lannisterlar yapar :puhaha:

dizi çok çok yavaş ilerliyor buda sıkıcı oluyor ve sezonda 10 bölümde çok az ilerlemiş olarak bitiyor. her bölümde her karakteri göremiyoruz bile, bence buna çözüm bulmaları lazım.

Khalesi bir suru adam topladi ama bu sezonda zor yetisir westerosa. Daha gemi bulacak denizi gecirecek te ohooo...

Mobil gönderidir.

Re: Ynt: Game of Thrones (6.Sezon 6.Bölüm Yayınlandı)

Gemiler hazır.
İki hanım elele, denizi geçip demir tahta yürürler bence.

Re: Game of Thrones (6.Sezon 7.Bölüm Yayınlandı)

6.Sezon 7.Bölüm Yayınlandı. :)

hasari' Alıntı:

Yayınlanmaz olaydı, bölüm çok kötüydü hocam. İlk defa eşim uyudu. Ben uyumamak için kendimi zor tuttum :-1:

okanformula' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Yayınlanmaz olaydı, bölüm çok kötüydü hocam. İlk defa eşim uyudu. Ben uyumamak için kendimi zor tuttum :-1:
Biraz durağandı ama insan karakterleri merak edip izliyor. :)

Bu sezona bırakılmış soru işareti çoktu. Hepsini parça parça açıklıyorlar. Sanırsam bu sezon ya aksiyon göremeyeceğiz ya da tam başlarken seneye bırakıcaklar.

Hem 10 bölüm hem de çok yavaş ilerliyor. Bari dolu dolu geçeydi. Bizdeki 45-50 bölüm yayınlanan dizileri 10 bölüme sığdırın deseler nasıl olurdu diye geçirdim içimden. :D

Re: Game of Thrones (6.Sezon 8.Bölüm Yayınlandı)

6.Sezon 8.Bölüm Yayınlandı. :)

Re: Game of Thrones (6.Sezon 8.Bölüm Yayınlandı)

Çok sıkıcıydı. Gerçi sezon sıkıcıydı sanırım herşeyi son 2 bölüme koyacaklar.

Geri