HDD bağlantı cihazı

Kodla Büyü

untimely

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar herkese merhaba, diyelim ki bilgisayarımızın işletim sistemi çöktü ve format atmadan tüm verileri kurtarmamı sağlayacak, bu bilgisayarın HDD sine bağlanıp masaüstündeki bilgileri bile görebileceğimiz bir cihaz almak istiyorum. Bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Hocam pardus ile bende biliyorum.sorumda bu tarz bir cihazdan bahsettim altını çiziyorum cihaz.

Bunu herhangi bir linux dağıtımının isosunu flasa yazdırıp yapmak varken neden bir cihaz?Var mı bilmiyorum varsa bende öğreneyim.

o cihaz bir usb bellek. usb belleği aşağıdaki programı kurarsın içindeki mini windows ile masa üstüne kadar dosyaları görüp yedekleyebilirsiniz
istersen içersinde bulunan acronis yada clonezilla ile full hdd yada part part c, d, e, ayrı ayrı imaj alabilirsin.
masaüstüne kadar dosyaları görmek istiyorsanız bir bilgisayar kullanmanız ilazım ;)
windows-isletim-sistemi-f84/usb-multiboot-toolkit-ademhoca2015-t137013.html

Bu işlemi yapan bir cihaz var arkadaşlar. tam olarak cihaza ulaşırsam buradan yazarım. İkide bir pardus deyip durmayın yeterince bilgi sahibiyim Pardus hakkında farklı yöntemlerle çözüm araştırıyorum.Cihazı bilen varsa yazssın bilen yoksada sessizce takip etsin bulunca eklenecektir.

Geri