Herşeye Hazır Olun

Kodla Büyü

monerello

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar personel genel müdürünün bir televizyon kanalına yaptığı açıklamadan bazı sonuçlar çıkardım;
1. İl dışına gözüken kadrolardan daha fazla atama yapılabilir
2.Bu atamların sonunda yeni bir klavuzla ek atama yapılabilir
3. Çıkaralıcak klavuzla gerçekten mağdur edilen 2 ve 3 yıl mağdurları kurtalılabilir

Not: bu adamlar son zamanlarda öyle sözler verip yapmadılarki :verymad: yazdıklarım eğer doğru konuşuyorsa olası şeylerdir. :D

Böyle bir şey olursa, çıkmaz diye tercih etmediğimiz yerlere bizden düşük puanlılar gider o zaman

yasmin' Alıntı:
Böyle bir şey olursa, çıkmaz diye tercih etmediğimiz yerlere bizden düşük puanlılar gider o zaman
bende sizinle aynı kaygıyı yaşadığım için burada paylaşma ihtiyacı duydum kimse inş. mağdur olmaz çünkü ortada büyük bir haksızlık var ve bunun altından kalkılacak gibi değil.

Bende dinledim o konuşmayıda hocam banada sanki şimdi sesimizi kesmeye çalışıyorlar gibi geldi ... Yapacak adam niye şimdi yapmadı merak ediyorum... Sanki uyutmaya çalışıyorlar gibi geldi.... Yıllarca sözleşmelileride kadroya alıcaz dediler susturdular şu gün bu gün diye ... Sanki bizede öyle olacakta güme didecez gibi geliyor...

Bole durumda susmanın anlamı yok.. Ne cok ses olursa belki bu söylediklerinin gerçekleşme ihtimali artabilir..

Zaten şu an okuldan tercihleri girmeye çalışıyom 15 ciden sonra sistemden atıyo... uyuz oldum yaa.

ogrtmnnnn' Alıntı:
Bende dinledim o konuşmayıda hocam banada sanki şimdi sesimizi kesmeye çalışıyorlar gibi geldi ... Yapacak adam niye şimdi yapmadı merak ediyorum... Sanki uyutmaya çalışıyorlar gibi geldi.... Yıllarca sözleşmelileride kadroya alıcaz dediler susturdular şu gün bu gün diye ... Sanki bizede öyle olacakta güme didecez gibi geliyor...
haklısınız hocam zaten not olarak onuda belirttim ama yinede insanın aklında kuşkular kalıyor.

ogrtmnnnn' Alıntı:
:++: :++: :++: :++:

cemal26' Alıntı:
ogrtmnnnn' Alıntı:
:++: :++: :++: :++:

banada personel genel müdürü cümle kurmayı bilmeyen saçma sapan laflarla milleti kendini haklı çıkarmaya çalışan biri gibi geldi.. açıklamalara bakarsanız affın batıdakilere geldiğini haklı çıkarmaya çalışıyor... Allahım ya... kimlere kaldık.. 3 yaşındaki çocuk bile anlar ortadaki haksızlığı.........

Geri