hotmail de yasak mı?

Kodla Büyü
hotmail'e eposta programları üzerinden artık bağlanılamıyor. Bu nedenle ben kullanmak isteyenleri outlook.com üzerinden kullanmaya sevk ediyorum. Çalışan bir yöntem bilen varsa paylaşsın bence :)

413.jpg

Google da yasak mı gurban?

o değil de merak ediyorum bilgisayar başına otuma hevesiniz kaldımı okulda. O yasak bu yasak iş bile yapamaz olduk

Buradan bakanlığa ihbarda bulunuyorum. mynet ten e posta gönderiliyor. Aman dikkat...

Sorun şu: bazı okullarda idareciler okul e-postalarını hotmail veya gmail'e yönlendirmişler...
Yasak falan yok.

Eğer bir yasaktan dolayı işimizi yapamıyorsak üst birime bildirir konuyu kapatırız ve sorumluluğumuz kalmaz.

Sayın Yönetici;
İlimiz Resmi Özel okul ve kurumların resmi mail adreslerinin Hotmail, mail vb. gibi mail adreslerine yönlendirme yapıldığı ve bundan dolayı okul maillerinden çok sayıda spam gitmesinden dolayı resmi ve özel okul/kurum maillerinin büyük bir çoğunluğu blok liste alınmış olup;
bu durumun düzeltilmesi için Bakanlığımız tarafından yapılan kontrollerde tarafımıza bildirilmiştir. İlçenizdeki resmi mail hesabı kullanan tüm resmi ve özel okul/kurumların acilen bilgilendirilerek resmi mail üzerinden yapılan bu yönlendirmelerinin acilen iptal ettirilmesi için
gereğinin yapılması hususunda bilginize rica ederim.

hasan' Alıntı:
Sorun şu: bazı okullarda idareciler okul e-postalarını hotmail veya gmail'e yönlendirmişler...
Yasak falan yok.

Eğer bir yasaktan dolayı işimizi yapamıyorsak üst birime bildirir konuyu kapatırız ve sorumluluğumuz kalmaz.

Sayın Yönetici;
İlimiz Resmi Özel okul ve kurumların resmi mail adreslerinin Hotmail, mail vb. gibi mail adreslerine yönlendirme yapıldığı ve bundan dolayı okul maillerinden çok sayıda spam gitmesinden dolayı resmi ve özel okul/kurum maillerinin büyük bir çoğunluğu blok liste alınmış olup;
bu durumun düzeltilmesi için Bakanlığımız tarafından yapılan kontrollerde tarafımıza bildirilmiştir. İlçenizdeki resmi mail hesabı kullanan tüm resmi ve özel okul/kurumların acilen bilgilendirilerek resmi mail üzerinden yapılan bu yönlendirmelerinin acilen iptal ettirilmesi için
gereğinin yapılması hususunda bilginize rica ederim.
özür diliyorum dersimi aldım. bundan sonra üst birime konuyu bildirip konuyu kapatacağım. Okul müdürü dilekçeme istinaden 15 gün içerisinde cevabı vererek sonra hotmaili açacağını belirtti. eba dan indiremediğim image ve daha birçok engelleme için dilekçelerimi şimdi üst birimime yazıyorum.
Bu forumda da bir daha böyle konuları yazan olursa onları da üst birimime bildireceğim.

Dün açmıştım, bugün açtım... hatta saat 10 civarında bir arkadaş geldi, hotmail şifresini unutmuş, giriş yapıp telefon kodu sayesinde şifresini yeniledik..

İnternetimiz 100 Mbit. :alkis: :alkis: :alkis:
Kurumnet terminal lazımdı telefondan internet verdim indirdim.
Hotmaile telefondan baktım.
Aman bişey demiyorum :verymad:

Açılış sayfası geliyor fakat giriş yapmak isteyince başarısız oluyor. O kadar internet parası veriyoruz Google Drive, Yandex Disk, Memurlar vs bir çok site kapalı, sonra diyorlar ki tehlikeli sitelere erişim kapalı, bilgisayar öğretmenleri zaten bu yüzden var,, öğrencinin interneti nasıl güvenli kullanacağını bilmesi için. Ama memurlar net bile kapatılıyorsa bence hepsi siyasi ve keyfi uygulamalar.

şimdi de öğretmenler neden hotmail açılmıyor diye sürekli soruyor, anlat anlatabilirsen :verymad: :verymad:

::EmeL::' Alıntı:
şimdi de öğretmenler neden hotmail açılmıyor diye sürekli soruyor, anlat anlatabilirsen :verymad: :verymad:
Yassah hemşerim de geç hocam. Anlayan anlar.

serun' Alıntı:
::EmeL::' Alıntı:
MEB engeline takılıyor demeniz yeterli olmuyor mu hocam

Herşeye bu cevabı verince de sanki baştan savmak için söylüyormuşuz gibi oluyor. Kemküm ediyorlar. İnanmıyorlar.

Bizim okulda sorun var.. Hotmail'e girebiliyoruz..

Bugün 3 defa Hotmail'e girmişsiniz, 3 lira vermezseniz MEB'e söylerim.

Geri