ikeadan aldığım ürün sorunlu çıktı.

Kodla Büyü

papakaa

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ikeadan aldığım şekerlik sorunlu çıktı sizde dikkat edin aldığınız ürünlere

Ekli dosyalar

• uploadsfileupload32003.jpg
    uploadsfileupload32003.jpg
    105.9 KB · Görüntüleme: 1,125
Sorun herhalde içerisine konulan küp şekerin kapaktan dışarı çıkmaması.

Nasıl çıkmaz yawww. Çıkması lazım... :puhaha:

yanlış şeker kullanmışsın hocam. aldığınız ürün erzurum kıtlaması içindir.

Ekli dosyalar

• pr_01_663_max.jpg
    pr_01_663_max.jpg
    35.4 KB · Görüntüleme: 1,038
Phascolarctos cinereus' Alıntı:
yanlış şeker kullanmışsın hocam. aldığınız ürün erzurum kıtlaması içindir.
hocam bu şekeri nasıl bulabilirim. çaresiz kaldım :(

Aloo, arkadaşlar, dostlar,kardeşlerim iyi misiniz? Bir doktor falan mı çağırsak. 112' nin numarasını bilen var mı? :lol:

Ya küp şekerler biraz büyük yontulması lazım, ya da şekerliğin ağzı dar.

hortumu musluğa takamadım potansiyeli hissediyorum :) şekerlikten şekeri geçiremedim :)

şimdi biri açıklasın bu abd nin işimi israilin işimi yoksa cemaatin işimi.herkes değişik değişik görüş ortaya atıyor net bilgi yok kardeşim

hocam at izi it izine karıştı. kimse de yardımcı olmadı. bi arkadaştan kağıtlı küp şeker önerisi geldi bana mantıklı geldi. bide o yöntemi deneyeceğim :)

papakaa' Alıntı:
hocam at izi it izine karıştı. kimse de yardımcı olmadı. bi arkadaştan kağıtlı küp şeker önerisi geldi bana mantıklı geldi. bide o yöntemi deneyeceğim :)
Biraz su karıştır direk şeker yerine şekerli su kullan.
Havanda şekeri iyice dövdukten sonra tekrar dene.
Baktın oldu oldu olmazsa çöpe at gitsin yapacak birşey yok mal ayıplı. :mrgreen:

bende de var aynısı ayakkabı kutusunda bekletince pıtır pıtır dökülmeye başlıyor şekerler :alkis:

hasari' Alıntı:
papakaa' Alıntı:
Baktın oldu oldu olmazsa çöpe at gitsin yapacak birşey yok mal ayıplı. :mrgreen:

hocam o zaman küp şeker kullanmanın mantığı kalmıyor evde toz şeker yok. çöpe atmakta işime gelmiyo. eşime hediye almıştım atarsam kötü olur :(

papakaa' Alıntı:
hasari' Alıntı:
papakaa' Alıntı:

hocam o zaman küp şeker kullanmanın mantığı kalmıyor evde toz şeker yok. çöpe atmakta işime gelmiyo. eşime hediye almıştım atarsam kötü olur :(
Eşinize böyle şeyler almayın yarın öbür gün senin doğum gününde sana tava alırsa aklın başına gelir. :lol:

hocam söylemeyim dedim zorla söylettirdin. geçende su ısıtıcı almıştık ikeadan yine ondada problem yaşadık. tencereyle tavayla olacak iş değil bu
tencere tava bunların hepsi hava anlayacağın :lol:

Ekli dosyalar

• 1385079033_2823_ft69064_wasserkocher.jpg
    1385079033_2823_ft69064_wasserkocher.jpg
    41.5 KB · Görüntüleme: 444
Geri