ilçe formatörü olan var mı arkadaşlar

Kodla Büyü

fatma_agc

Üye
ben ilçe belge arşivi ile ilgileniyorum ve bugün itibari ile tüm okullar gelen belgeleri göremiyormuş. lütfen yardım edin yeniyim bilen var mı acaba :(

Gelen Evrak kısmından 2013 yılını seçsinler.

"ilçe belge arşivi" kadorusu yeni galiba.

bana ilçe formatörü ol dediler olmadım sadece belge arşivinde sorun oldukça bakıyorum bu meb panelden ayarlanan bişey mi

İlçe formatörüyüm ama neyden bahsettiğinizi Bir türlü anlayamadım. Eğitici Formatörün evrakla arşivle ne işi olur ki??

fatma_agc' Alıntı:
bana ilçe formatörü ol dediler olmadım sadece belge arşivinde sorun oldukça bakıyorum bu meb panelden ayarlanan bişey mi

N.Ş.A. da ol deyince olunulan birşey değil "ilçe formatörü". Zaten böyle birşeyde kalmadı zaten. Net birşey söylicem sana eğer ki en az 4 yıllık bir fakülte mezunu isen ilçe milli eğitimler memur kadrosu alamadıkları için hizmetlisinden şef, çaycısından vhki memuru yapıyor. Sen ilk değilsin sonda olmucan. Senin işin ne ise onunla uğraş işin değilse burnunu sokma. Atasözlerini düşün.

Öğretmensen dersine gir çık hiçbir şeyede karışma.

ben teknik öğretmenm zaten ne cayından bahsediosunuz cevabınız yoksa beni neden eleştiriyorsunuz ayda yılda bir işim düştü ve sordum ilgilenen varsa die ilçede tek teknk ben oldugum için bana kaldı sizden yorum istemedm kendinizi kasmayn lütfen
raco hocam milli eğitim okullara belge gönderimi yapıyor ve okullar memin belge arşivinden giriş yapıp belgeleri alıyorlar ya mebpanelden girişi var veri tabanında sanırım bir sorun oluştu ve okullar gelen belgeleri göremiyor onu soruyorum bir bilginiz var mı ?

şimdi yardım etmek de dokunur olmuş ... bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihni...

fatma_agc' Alıntı:
ben teknik öğretmenm zaten ne cayından bahsediosunuz cevabınız yoksa beni neden eleştiriyorsunuz ayda yılda bir işim düştü ve sordum ilgilenen varsa die ilçede tek teknk ben oldugum için bana kaldı sizden yorum istemedm kendinizi kasmayn lütfen
raco hocam milli eğitim okullara belge gönderimi yapıyor ve okullar memin belge arşivinden giriş yapıp belgeleri alıyorlar ya mebpanelden girişi var veri tabanında sanırım bir sorun oluştu ve okullar gelen belgeleri göremiyor onu soruyorum bir bilginiz var mı ?

şimdi yardım etmek de dokunur olmuş ... bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihni...
:alkis: :alkis:
Maalesef hocam forumda bazı arkadaşlar sadece eleştiri yapıyor, can sıkmak için yorum yapıyorlar ve her şeyi de kendleri biliyorlarmış gibi işi hemen siyasete döküyorlar...Onun için artık eskisi gibi istediğin cevabı alabilmek çok zor duruma geliyor. Belki bu mesajdan bile bazıları nem kapacak ve tartışma çıkacak

o kolay iş görmezden gel gitsin benm de bildiğim çok güzl atasözleri var ama harcamaya değmez vakit kaybı :D şunu halletsem başka bişey istemiyorum :(

fatma_agc' Alıntı:

Hocam ilçe mili eğitim resmi yazıları bakanlığın verdiği web sitesi üzerinden mi yapıyor? Bizim ilçede ayrıca bir evrak gönderme yazılımı kullandığımız için böyle bir panelin varlığından haberim yok inan.

evet benimde böyle bir panelden haberim yok böle bir panel mi varmı merak ettim

İlçe formatörü yada koordinatörü falan kalmadı sadece Fatih Eğitmeni var, ne kadar eğitici bil. tek. öğrt densede Fatih kurslarından baska resmi bir görevleri yok. Ne kadar hala her işi yapsalarda. Yazışma işi bazı iller de kurum net bazı yerlerde de benzeri sistemlerle local olarak kullanılıyor. Ülke genelinde suan itibariyle benim bildiğim bir sistem yok, bahsettiğiniz sistemin adını yada calıstığınız il yada ilçeyi belirtirseniz o ildeki arkadasların sistemi bilip yardım etmesi olanak dahilindedir. Saygılarımla

ilçe web sitesinde meb panel üzerinde dosylar bölümü eklemişler buradan dosya eklenebilmektedir. Biz kendi sitemizde ayrıca şifleri dosya indirme ekledik, resmi yazılar günlük olarak ekleniyor... okulların gözüne yazı bırakmıyoruz. (afsin.meb.gov.tr)

Geri