Israil insani ara verecek

Kodla Büyü
E demek ki kendileri de ne mal olduklarını kabul ediyorlar.

Hitler işini tam yapamamış. Kendisi de öyle söylüyor zaten:
"Gün gelecek, tüm Yahudileri öldürmediğim için bana küfredeceksiniz."

İşte bu katil israil milleti o hayatta kalanlardır.

Ekli dosyalar

• images (55).jpeg
    images (55).jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 48
Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugün yine hastaneler hedef alınarak çok sayıda şehid var. O çocukları görmeye can dayanmıyor. Bitsin bu soykırım. Millet olarak boykot hareketine önem verelim😢

• Beğen
Tepkiler: vgm
"İslam İşbirliği Teşkilatı ve Arap Ligi Olağanüstü Ortak Zirvesi'nde petrol kullanımı, İsrail uçaklarının Arap hava sahasına girememesi, ilişkilerin dondurulması gibi maddelerin yer aldığı öneriyi BAE, S.Arabistan, Fas ve Bahreyn reddetti."

Düzenlediği basın toplantısında açıklama yapan İsrail Başbakanı Netanyahu, "Arap liderlere şunu söylüyorum. Çıkarlarınızı, iktidarınızı korumak istiyorsanız tek bir şey yapmalısınız Sessiz kalın!" dedi.

İnsanlık savunmasını Araplara bıraktık mı görev tamamdır, yaslanıp kahvemizi içebiliriz.

Almak istediğiniz ürünlerin boykot listesinde olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

ahilik.co
Bu da bir başka uygulama. Bilginize...

mercedes ceo'su ola källenius, israil'e karşı yapılan terörist saldırılardan endişe duyduğunu ve mercedes-benz'in israil'e destek olmak amacı ile israilli bir yardım kuruluşu olan united hatzalah için 1 milyon euro bağışladığını açıklamıştı.

Yerli ve yabancı ürünlerin geniş bir listesi.

Ekli dosyalar

• YERLI MALI YURDUN MALI, HERKES BUNU KULLANMALI.pdf
    8.3 MB · Görüntüleme: 21
Geri