Küçükken etkisinde kaldığınız çizgi film ve karakterler ...

Kodla Büyü
Clementine.cts walt disney kusagi.yetmez gunde 1 videokaset izlerdim.sonra ninja filmlerine gectim.30 sene sonra bunlar insallah 3dnin yolunu acti.

ordinaryus' Alıntı:
X Men - Wolwerine
Büyüdüm hala hayranıyım.. :++:
Belli :D
Tusubasa, Ninja kaplumbağalar, Voltran, bir de star ilk çıktığı zamanlar sabah 6 da kalkar hulk u izlerdim.
Hi-man gibi bir de She-Ra gibi bişey vardı kadın versiyonu
Himan deyince aklıma daha çok onla ilgili karikatürler aklıma geliyor.

keşke bizim zamanımızdada keloğlan, nasrettin hoca, cille, dede korkut gibi çizgi filmler olsaydı...

ahmetismet' Alıntı:
Denver :idea:
"denver the great dinosour..." diye sarkısı vardı hala kulağımda, yeşil sevimli bi dinazordu.

Birde biraz eski ama yakari vardı...
Nasıl da unutmuşuz. Denver da güzeldi.

Hayalet Avcıları
Müfettiş Gatget
Pember Panter.

Bunlar da, unutulmaz müzikleri olanlar.

jetcool' Alıntı:
oyungezer' Alıntı:
jetcool' Alıntı:
only61' Alıntı:
jetcool' Alıntı:
Hocam süper bir başlık açmışsınız.

TMNT ---> Donatello
Tsubasa ------> Sezar (Magnum vuruşu yapan eleman :D)

yahu o sezara ben de hayrandım... tsubasa çocuk gibi geliyordu :)

hocam bir de şapkalı japon bir kaleci vardı ; döner tekme ile karate yaparak topları kurtarıyordu.
Hatta final maçında zannediyorum o takımla karşılaşmışlardı. Eric'in meşhur vuruşu , Sezar'ın magnum vuruşu ve Tsubasa'nın akula vuruşu ile kale ağları delinmişti diye hatırlıyorum :)
wakabayashi genzo değil mi o. Ayağının sakatlığını belirtmek için ışık efektleri çıkattırıyorlardı.

Aynen hocam , ne zeka valla :)
Ben bu çizgi filmi çocukluğumdan hatırlamıyorum ama şu anda her akşam yumurcakta çocuklarımla izliyoruz.

Bense çizgi film değil ama en çok Tom Miksi severdim.

insan vücudunda damarlarda geçen bi çizgi film vardı, kan hücreleri, sağlıkla ilgili o da güzeldi. ak sakallı dede kan hücresi vardı...

ÇİKO
90'lı yılların ortalarında show tv'de yayınlanmış çizgifilm. Çiko spor hayatına basketbolla başlayıp sayısız spor dalında at koşturur ve hepsinde en iyi olmayı başarır. Çiko çok sapık bir velettir ve boyunun avantajını, kızların etekleri altına girerek kullanmaktadır. Komik bir çizgifilmdi.

dragon ball ne dövüşüyordu be..

kaptan tusubasada ise Wakayabashi GENZO süper kaleci idi.

pokemon

TOM JERYY

pokemonda skörtıl süperdi. Pokemon demişken;

Bide efsane berk tokayın flash çizgi flimi "Sayko Kemal" vardı :cry:

furkanhoca' Alıntı:
robot güreşçiler ( bu çizgi film yüzünden çimentodan şekillendirip kalebodur ile dış yüzeyini kaplayacağım bir robot yapabileceğimi düşünmüştüm )
hocam orjinal adı ne idi? :alkis:

ozhan07' Alıntı:
insan vücudunda damarlarda geçen bi çizgi film vardı, kan hücreleri, sağlıkla ilgili o da güzeldi. ak sakallı dede kan hücresi vardı...

siz yazınca aklıma geldi.
Bir Varmış Bir Yokmuş(İnsan Vücudu)

Maske
Taş Devri
Ay Savaşçısı - Amy
Extreme Ghostbusters - Benim sevdiğim versiyonunn orjinal adı-
Red Kit
He man
She ra
Jetgiller

ahmet27' Alıntı:
ÇİKO
90'lı yılların ortalarında show tv'de yayınlanmış çizgifilm. Çiko spor hayatına basketbolla başlayıp sayısız spor dalında at koşturur ve hepsinde en iyi olmayı başarır. Çiko çok sapık bir velettir ve boyunun avantajını, kızların etekleri altına girerek kullanmaktadır. Komik bir çizgifilmdi.
çiko sakamato ydu galiba. bir basket oynardı akıllara zarar. dragon balda izledim çok. chisi arttı yok azaldı ne heyecan :D

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
ahmet27' Alıntı:
ÇİKO
çiko sakamato ydu galiba. bir basket oynardı akıllara zarar. dragon balda izledim çok. chisi arttı yok azaldı ne heyecan :D
Aynı çizgifilmde yaşlı kaplumbağa usta vardı. Sırtına kaplumbağa kabuğu takar, çok fena dövüşürdü. O da sapıktı

Karakterlerin çoğu insan görünümlü ördeklerden oluşan Varyemez Amca ve Ördek Karakanat çizgifilmleri de güzeldi.

ben en çok dizi vardı trt de uzaylılar vardı fare felan yiyorlardı ziyaretçilermiydi neydi adı :)

Hanamichi sakuragi (Slam Dunk) sonu getirilmeyen bir çizgi film okula bile geç kalmayı göze alırdım filmi izleyebilmek için. geçen sene internetten izledim bütün bölümlerini son bölümleri çizgi film değil çizgi roman olarak tamamlamışlar.

Arı Maya'nın çizgi haline bayılırdım. Şimdi animasyonuna daha da hayranım. Kızıma diye açıp kendim izliyorum. Hele onun seslendirmesi süper :)

Arı Maya - Maya
Şeker kız Candy ve o tarzda ismini hatırlamadığım bi kaç çizgi film
Ninja Kaplumbağalar - Donatello
Taşdevri - Çakıl
Kaptan mağara adamı anacııııımmmm :)
Remi
Müfettiş Gadget - hala müziği aklımda
Road runner

Remiyi hatırlayan var mı bilmiyorum. Çok acıklı bi hikayesi vardı. Bir de ben lisedeyken show tv de basketçi olan bi çizgi film vardı adını hatırlamıyorum. Bütün sınıfın izlediğini ama kimsenin söylemediğini farkedince çok gülmüştüm

Geri