Kablosuz Ağ Şifresini Yardım

Kodla Büyü

arifa19

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okul yurdunda ki modem den şifreyi birisi değiştirmiş yeniden nasıl şifreyi görebilir veya değiştirebilirim...

telekomdan yardım alamadım kullanıcı adını da bilmiyoruz yardımcı olursanız sevinirim....

telekomu ara internetin bağlı olduğu telefon numarasını söylediğinde sana kullanıcı adı ve şifreni söylerler. en fazla modemi yeniden kurarsın.

bu arada kablosuz ağ şifre kırmakla ilgili bildikleriniz nelerdir arkadaşlar. varmı bir program falan elinizde.

modem tp-link
192.168.1.1./2.1 denedim Kullanıcı adı parola sordu şifre için 1234 denedim olmadı :?

şunları deneyin.
Kullanıcı adı:admin
şifre:password
-----------------

şifre:12345

arifa19' Alıntı:
hasari' Alıntı:
şifre:admin

denedim olmadı sayın hocam.. :oops: sanırım modem modeli ile alakalı
modem arayüz şifresi değiştirilmiş olabilir. bu durumda reset düğmesine 10 sn kadar basılı tutup modemi fabrika ayarlarına çevirebilirsiniz. bu durumda modemin standart (ilk) kullanıcı adı ve şifresiyle girip modeme tekrar ayar çekmeniz gerekir. standart şifre Kullanıcı adı: admin şifre: admin veya Kullanıcı adı: admin şifre: ttnet

Hocam, modem çalışırken 10 sn kadar reset düğmesine baılı tut. Sonra telekomu ara, deki yeni modem aldık, şifre ve kullanıcı adı isteyecektim... o kadar.
sonra modemin şifresini değiştir.

not: bende yapacağım, sistem tıkır tıkır çalışsada modeme müdahale edememek canımı sıkıyor doğrusu.

modemin kurulum cd sini internetten indir hocam kurulum programı ile kablosuz ağ şifresini görüp değiştirebilirsin.

Geri