Kaliteli Zeytin ve Zeytinyağı

Kodla Büyü

timeless

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, Balıkesir taraflarından kaliteli zeytin ve zeytinyağı almak istiyorum. Sizin tattığınız ve tavsiye edebileceğiniz birileri var mıdır?

Nisan sonunda Balıkesir tarafina gezi yaptim. Edremit Zeytinli'de Herdan marka zeytin yağı aldım. Ben gayet memnunum.

Altınoluk üstünde avcılar tarafında bulunan birkaçköy var hocam. Orlara gidin. Gerçek zeytinyağını orlardan alabilirsiniz. Yarısı toprağın altında gömülü duran büyük toprak testilerden çıkarıp veriyorlar.

Altınoluk, güre de ferhatoğlu zeytinyağı var. Sızma 20 lira civarıdır.

nightwalker99' Alıntı:
Altınoluk üstünde avcılar tarafında bulunan birkaçköy var hocam. Orlara gidin. Gerçek zeytinyağını orlardan alabilirsiniz. Yarısı toprağın altında gömülü duran büyük toprak testilerden çıkarıp veriyorlar.
erakcora' Alıntı:
Altınoluk, güre de ferhatoğlu zeytinyağı var. Sızma 20 lira civarıdır.
eminuslu19' Alıntı:
Nisan sonunda Balıkesir tarafina gezi yaptim. Edremit Zeytinli'de Herdan marka zeytin yağı aldım. Ben gayet memnunum.

Teşekkürler arkadaşlar. Şehir dışına kargo ile gönderim yapıyorlar mı?

istenirse Aydın'dan gönderebilirim arkadaşlar.... Kendi kullandığım yağ.. lezzeti , aroması gayet iyi.. litresi en son 20 lira civarıydı..

slmlar Mersin Mut ilçesindeyim. Sızma %100 dogal ve orjinal. kendi imalatımız ve kendimizde tüketiyoruz. kargo bize ait litre fiyatı 25 lira.İsteyen arkadaşlara gönderebilirim. Memnun kalacagınızdan eminim.Asit oaranı 0,6 dır. 0.8 geçmez. Bizde sulama işi olmaz. yag kalitelidir. Kıraç topraklarda yetişir ağaçlarımız

ben de izmir selçuktayım. buradaki arkadaşların aileleri yapıyor onlardan alıyoruz biz de. 20 tl falandı litresi. ben de bir bahçe aldım 30 tane yağlık 5 tane yemeklik zeytin ağacı diktim ama onların meyve vermesi 3-4 sene sonraya : ) meyve diktim bolca 3-4 sene sonra buralardan geçerseniz dalından koparıp yiyebilirsiniz.
şimdilik biz de satın alıyoruz. kargoyla istanbula k.maraşa gönderdik sıkıntı olmadı.

kaliteli zeytinyağı almak isterseniz Manisa'dan gönderebilirim. Soğuk sıkım zeytinyağlarımız arkadaşlar. Ayrıca organik olarak üretiyor babam. Organik olduğuna dair elinde devlet tarafından verilen belgesi de mevcuttur. İsteyen kişilere gönderebilirim. İletişim için tel: 0537 510 33 37

sevket.yilmaz' Alıntı:
kaliteli zeytinyağı almak isterseniz Manisa'dan gönderebilirim. Soğuk sıkım zeytinyağlarımız arkadaşlar. Ayrıca organik olarak üretiyor babam. Organik olduğuna dair elinde devlet tarafından verilen belgesi de mevcuttur. İsteyen kişilere gönderebilirim. İletişim için tel: 0537 510 33 37

fiyat?

Geri