Kaspersky Internet Security 2009 8.0 Ücretsiz Aktivasyon Kodu

Kodla Büyü

girdab

Seçkin Üye
Seçkin Üye
kasperskyinternetsecuripn8.gif

Kaspersky Internet Security 9, kişisel ve sunucu bilgisayarları güvenliği için çıtayı bir adım daha öteye taşıyan yepyeni bir uygulama. Kaspersky firması, antivirüs ve güvenlik deneyimlerini göz önünde tutarak, bu yeni 9 sürüm güvenlik paketi ile, artık güvenlik sektöründe bilirkişilerden olduğunu da tekrar kanıtlıyor. Bu komple güvenlik paketi, beraberinde antivirüs yazılımından, güvenlik duvarına ve hacker aktiviteleri önlemesinden, şifrelemesine kadar birçok özellik ile beraber geliyor.

Programın ayrıntılı özellikleri:
# Çalışan uygulamalar ile yaşanan problemleri gideren yeni iSwift teknolojisi
# Kullanıcı aktiviteleri kaydı
# Zamanlanmış güncelleme seçeneği
# Internete bağlanıncaya kadar programı kapatıp, bağlanınca otomatik olarak açılmasını sağlayabilme
# Azaltılmış desteklenmeyen program listesi
# Yenilenmiş raporlama kaydı
# Antivirüs teknolojisi yenilikleri
# Öneri sistemi yenilikleri
# Fareye hassas özel ana menü
# Yenilenmiş listeleme kontrolleri
# İşlem ilerlemesi çubuğu
# Tüm işlemleri gösteren özel saat simgesi
# Hacker ve zararlı tüm aktiviteleri de belirleyip önleyebilme
# Eski antivirüs ve güvenlik paketlerinden çok daha yeni ve güzel görünümlü paketsel bir arabirim
# 250 adet yeni güvenlik kuralı
# Yenilenmiş SPAM önleyicisi ile POP destekli hesaplardaki e-postaları önizleme yaparak kontrol edebilme imkanı
# IMAP desteği ve filtre seçenekleri
# Güvenilmez programları da denetim altında tutabilme
# Yenilenmiş sihirbaz

http://dnl-us7.kaspersky-labs.com/produ ... .357en.exe

Ücretsiz Aktivasyon Kodu : T6B6K-8YK22-VBQH7-ZUZJG

teşekkürler paylaşım için. Aktivasyon kodu kara listede değildir inşallah

Activate online. Şİmdi kurdum sorun çıkmadı. 09.12.2008 tarihine kadar süre veriyor.

yaaa bu kaspersky iyi de bir virüs buldu mu ciyak ciyak ötüyor gıcık olmuştum. :lol: :lol:

kurdum ama 2008 in 7. ayı yani bir aylık kullanım hakkı veriyor. nasıl 12. aya izin verdi sizde anlamadım ?

arkadaslar onceden trial versiyon veya baska kasper7 kullandıysanız bu 6 ay vermiyor 1 ay verir register kayıtlarını silip oyle yuklemek lazım ama nasıl yapılır hala bulamadım.yani register kayıtlarının silinmesi lazım :+1:

Hocalarım altta verdiğim şu kodu girin. Bende 09.12.2008 yazıyor.

Ücretsiz Aktivasyon Kodu : T6B6K-8YK22-VBQH7-ZUZJG

kaspersky anti virüs

arkadaşalar online activiteyi seçtim kodu yapıştırdım. 3. aşamadan sonra aşağıdaki mesaj geldi.

yardımlarınız bekliyorum

evet arkadaşlara katılıyorum 1 aylık kullanım keyi o. hatta bende 12 gün kaldı çalışan key varmı arkadaşlar?
kaspersky seviyorum, hemde çok güvenli ama bu key sorunundan bıktım. 12 gün içinde bulamazsam sileceğim. yada kaspersky için bilgisayara format atacağım.

Geri