Konuşarak sınav analizi

Kodla Büyü
Hocam denemek istedim ancak sitede bahsedilen rapora ulaşamadım. Öyle bir bölüm ve bölüme ait rapor yok. Ortaokuldayim videoyu da izledim ancak yok.

Rapor derken hocam e-okuldan alınan rapordan mı bahsediyorsunuz? Eğer o ise ortaokullar için Puan Çizelgesi diye başlayan bir rapor var onu kullanınız. Ancak bu raporun PDF'i farklı olduğu için şu an sadece Excel halinde çalışıyor...

Ortaokul ile Liselerin puan çizelgesi pdfleri farklı hocam maalesef. Onlar üzerinde de çalışıyorum. Ancak şu an o konuda en sağlamı Excel ile işlemi yapmanız.

Sayın hocam,
Raporlama kısmı 10 numara olmuş.
Üyeliğimi aktifleştirdim, ayrıca geri dönüşünüz için de teşekkür ederim.

yakuphan' Alıntı:
Sayın hocam,
Raporlama kısmı 10 numara olmuş.
Üyeliğimi aktifleştirdim, ayrıca geri dönüşünüz için de teşekkür ederim.

Teşekkürler, rica ederim hocam.

ugurkorkmaz' Alıntı:
Teşekkürler. Mesajimiz bulunsun. :+1:

Ben teşekkür ederim... Sistemi kullandınız mı hocam? Bir oneriniz olursa dinlemek isterim.

Malesef konuşarak not giremedim... Turuncudan kırmızıya dönmedi... Chrome kullaıyorum, mikrofona izin verdim... Mikrofonun açık olduğunu kontrol ettim... Olmadı...

s_kajmeran' Alıntı:
Malesef konuşarak not giremedim... Turuncudan kırmızıya dönmedi... Chrome kullaıyorum, mikrofona izin verdim... Mikrofonun açık olduğunu kontrol ettim... Olmadı...

Hocam bir kaç farklı şekilde kontrol ettim sistem gayet iyi çalışıyor. Turuncudan kırmızıya geçmiyorsa buton ses algılamıyor demektir.

Eklediğim resim dosyasında görülen gibi adres çubuğunun sağ tarafında bulunan ikona tıklayarak ayarlarınızı kontrol edin.

Ekli dosyalar

• Clipboard03.jpg
    Clipboard03.jpg
    35.7 KB · Görüntüleme: 652
Tebrikler, çok güzel bir proje... Zehir benim zümrelerim zehirrr

Tebrikler için çok tesekkur ederim.

Sistemi takipteyim devamlı, bir aksilik olursa müdahale ederim, merak etmeyin hocam.

Önerilere, isteklere her zaman açığım...

Tebrikler için çok tesekkur ederim.

Sistemi takipteyim devamlı, bir aksilik olursa müdahale ederim, merak etmeyin hocam.

Önerilere, isteklere her zaman açığım...

Geri