Konya karatayda bt rehberi olan arkadaşlar...

Kodla Büyü

bilogrtmn1

Aktif Üye
Arkadaşlar şube mudurumuz karatayda görev yapan bt rehber öğretmenlerinin maaş karşılığı olan 15 saati doldurması gerektiğini idareci arkadaşlara söylemiş. Benim maaş karşılığını doldurmam için başka okullara gitmem gerekir. Başka okula gitmek için tekrar görevlendirme yapılması lazım. Bt rehberliği yazısının 10. ve 11. maddelerine istinaden okulumda kendi dersim dışında başka derse girmeyeceğimi söyledim ama sonuç alamadım.. Bu durumda olan varmı...

Hocam Bt rehberliği yazısında var olan dersleri icra ettikten sonra kalan ders tamamlar diyor.15 saat diye bir şey yok. Bir siz kendiniz gidip konuşun Şube müdürü ile.Müdürün ağzı ile bir şey yapmayın.Kendi çıkarı için öyle yorumlamış olabilir.Herşey resmiz yazı ile olur.

Hocam idare istemiyor zaten başka okullara gitmemi şube mudurü biz karatayda tüm okullarda bu şekilde uyguluyoruz. sizde böyle yapacaksınız diyor...

bilogrtmn1' Alıntı:
Arkadaşlar şube mudurumuz karatayda görev yapan bt rehber öğretmenlerinin maaş karşılığı olan 15 saati doldurması gerektiğini idareci arkadaşlara söylemiş. Benim maaş karşılığını doldurmam için başka okullara gitmem gerekir. Başka okula gitmek için tekrar görevlendirme yapılması lazım. Bt rehberliği yazısının 10. ve 11. maddelerine istinaden okulumda kendi dersim dışında başka derse girmeyeceğimi söyledim ama sonuç alamadım.. Bu durumda olan varmı...

sonuç alamamakmı.. alan dışı ders istemiyorum diye dilekçe vereceksiniz. alanım dışındaki hiçbir alanda bilgi ve eğitimim yok isteğimde yok diye yazacaksınız. sonra hiç bir derse girmeyeceksiniz. bırakın sıkıyorsa soruşturma açsınlar. bana neden denk gelmez böyle işler..

Geri