Kredi kartı kartımcan harcama yapılmış

Kodla Büyü

yusufcuk51

Seçkin Üye
Seçkin Üye
SONU 2181 iLE BiTEN KREDi KARTINIZLA 494.24 TL TUTARINDA iSLEM GERÇEKLESTiRDiNiZ.iSLEM SiZE AiT DEGiL iSE 08502220400 ARAYIP 0'I TUSLAYABiLiRSiNiZ
Şeklinde msj aldım halkbankı aradım kartı iptal ettirdim fax istediler gönderdim işlemi incelemeye aldılar harcama paypaldan yapılmış.başına böyle bi olay gelen varmı? ben kartımı hiç kullanmadım nasıl yapabiliyolar bu işi bu kadar kolay mı bu işler artık?

Hocam inanmayın hesabınızı kontrol edin.Çünkü verilen numarayı netten aradığınızda gorecksinizki halkbank hesabı olmayanlara bile bu mesajı yem olarak gönderip tuzağa düşünüyorlar.

sözbende' Alıntı:
Hocam inanmayın hesabınızı kontrol edin.Çünkü verilen numarayı netten aradığınızda gorecksinizki halkbank hesabı olmayanlara bile bu mesajı yem olarak gönderip tuzağa düşünüyorlar.
Hocam telefonda konuştuğum müşteri temsilcisine harmanın nerden yapıldığını sordum paypaldan yapıldığını söyledi yani yem olsa orda çıkmazdı

Halkbankın 850 ile başlayan müşteri hizmetleri bulunmakta, 444 0400 numarasını da arayabilirsiniz.

Re: Ynt: Kredi kartı kartımcan harcama yapılmış

Miktar esaslıymış yani.
Bu arada...
Paypal Türkiyeye kapalı değilmiydi?

harcama makineden mi yoksa internetten mi yapılmış? (yada mail order tele order?) internetten daha önceden alış veriş yaptıysanız bilgileriniz çalınmış olabilir mi?

Re: Ynt: Kredi kartı kartımcan harcama yapılmış

Ben pay-pal hesabımı kapatmak istedim.Sistemde sorun var mesajı karşıma çıktı. (Acaba hesaptaki 4 tl + bakiyem yüzündenmiydi bilemiyorum.Parayı da zaten düşük miktar olduğundan dolayı çekemedim)

Ben de hesabımdaki kredi kartı bilgilerimi sildim.(e-mail ile de onandı)

Ama;
En kısa zamanda pay-pal hesabımı kapatacağım.Zaten pay-pal Türkiye hesapları bir işe yaramıyor.

Geri