Mahalli HİE deki belgemizle kurs açılır mı?

Kodla Büyü

serko78

Aktif Üye
Arakdaşlar,
FATİH Projesi – Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu na katıldım ve 30 saatlik bu kurs sonunda belgeyi aldıktan sonra, bir sonraki sene İlçem de bu kursu açabilir miyim?
Açmak istediğim kursun mahalli ya da merkezi olarak almamın, mahalli olarak kurs açmamda herhangi bir etkisi var mı?
Yukarda adı geçen kursu aldıktan sonra seneye ben de bu kursu açmak için müracaat edebilir miyim?

serko78' Alıntı:
Arakdaşlar,
FATİH Projesi – Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu na katıldım ve 30 saatlik bu kurs sonunda belgeyi aldıktan sonra, bir sonraki sene İlçem de bu kursu açabilir miyim?
Açmak istediğim kursun mahalli ya da merkezi olarak almamın, mahalli olarak kurs açmamda herhangi bir etkisi var mı?
Yukarda adı geçen kursu aldıktan sonra seneye ben de bu kursu açmak için müracaat edebilir miyim?
Hocam şöyle bir sıkıntı var Fatih okullarında alınan kurs yani aldığınız kursun adı ile eğitimen eğitimleri verilen kursun adı aynı ama asıl kriter
eogrenim.meb.gov.tr adresinde eğitimcilerin listesi vardır,
merkezi eğitim alan kişilerin isimleri o listede bulunur/eklenir eğer adınız o listede varsa açabilirsiniz yoksa açamazsınız.

Kursun merkezi olarak alınması gerekiyor. İlçedeki arkadaşı gönderdiler Ankaraya, şu an ilçesindeki arkadaşları eğitiyor.

Teşekkür ederim hocam. Peki bu eğitmen eğitimine katılmak için nereye başvurmak, hangi adımları izlemek lazım?

İl koordinatörünüzle görüşün hocam, öncelikli olarak illerde ve ilçelerde ihtiyaç olanlar göz önünde bulunduruluyor.

Geri