MANİSA BTR Görevlendirmeleri Ne Zaman???

Kodla Büyü
bu haftada patladı gitti. ekim başında başlayacak muhtemelen arkadaşlar. 6. sında teslim edilen dilekçeler 23 ü olmuş hala beklemede...

Ülen hala bi ses yok...
Kanser eder bunlar adamı
Allah nasıl biliyosa öyle yapsın bunları
Beceriksizler

Okul müdür yardımcım aracılığı ile önce ilçeye dolaylı olarak da ile sordurduk 30 eylül itibariyle yapılacağını söylediler. Ancak 16 Eylül itibariyle hemen hemen hepimiz görevimizin başındayız ve bu durumda mağduruz. il koordinatörü Emin Demirtaş ve sorumlu şube müdürü Ömer Şenay'a bir şekilde mağduriyetimizi belirtmemiz gerekiyor. Ayrıca manisa milli eğitim her sene bize bu sıkıntıları yaşatıyor gerçekten sinir krizi geçirmemek elde değil.

Arkadaşlar kesin bilgi, il koordinatörü Emin hocaya mail attım ve cevap geldi. Maalesef onay 30 Eylül tarihli çıkacak. yani 16 Eylülden bu güne kadar boşuna geliyoruz okula. ben şu an itibariyle okuldan ayrılıyorum.

neden okula geliyodunuz ki arkadaşlar ben derslerim dışında geldim eve yeni programa göre 2 günümde boş bugün evdeydim sadece nöbet görevi vermiş müdür onu yapıyorum onay gelince onuda konuşup bırakırım

soma45' Alıntı:
daha önce yazdık arkadaşlar ekime kadar görevlendirme yok diye
bu görevlendirme kendi okulumuza mı olacak yoksa liselere mi hocam ortaokula görevlendirme olmayacak demiş arkadaşın müdürü

Bütün mesajları baştan sona kadar okudum. Dişe dokunur bir tane eylem planı göremedim. Size önerim şu ki hiçbir şeye el sürmeyin işler hatta zorlaştırın(BTR yapsın deyin ). Ne kadar para o kadar köfte. Okul idareleri Milli Eğitimi sıkıştırsınlar. Yok onu arayalım yok bunu arayalımla yürümüyor işler Manisa'da. Şu an herkezin derdi yeni kurulan ilçelere idareci olmak veya yerini sağlam tutmak olduğu için çok da umurlarında sayılmazsınız. O yüzden söylediğimi dikkate alın ve dersinize girin çıkın ötesine el sürmeyin. O işler vazifeniz değil.

aynen arkadaşı dediği gibi yapıyorum...işimi yapın işinizi yapayım mantığı! BTR görevi gelmeden hiç bişeye dokunmuyorum.lab bile yatıyor öyle canım isteyince girip çıkıyorum.çocuklara yazdırıyorum. derslere girip çıkıyorum o kadar.kafam rahat.

milli eğitim dersi zorunlu yapmış kitap basmamış
okullardaki lab.lar dağıtmış bilgisayar yok ortada..toplayabildiğin 10 u geçmiyor..
sınıflar 30 kişiden aşşa değil (ki bi okulda 6 pc verdiler hepi topu ve sosyal bilgisi sınıfıyla ortak kullanıyoruz sınıf yetersizliğinden)..
bir sürü malzeme eksik sırf üçlü priz yok diye pc lerin yarısına elektirik veremiyorum (ki klavye fare eksiğine hiç değinmiyorum)..neden? ödenek yok!
projeksiyonun lümeni bitti bitecek sınıfta ne koyu perde var ne mercek getirsen görüntüyü yansıtabilirsin..
bu kadar işin arasında birde tutmuş ortaokullara BTR atamayacaklarmış! atama arkadaşım canınız cehenneme bütün işler bekler!

eeee napsın bu pc öğretmeni??? Milli Eğitim Bakanlığının yapamadığını benmi yapacam!!! bol bol yaz kızım yaz oğlum modundayım..hiiiiiiiiiiiiiiiiç umrumda değil koy gitsin........

Nirdeeee bu işleri hakkıyla yürütecek BTF ler nirde ? Bi açıklama yapın çıkında telefonlarımıza...

Umut fakirin ekmegi ye ye bitnez.Bekleyin daha.Bu hafta çikmazsa haftaya o da olmazsa önümüzde ki ay.

kendi hazırladıklar iş takvimine göre bu iş 16 eylülde bitecekti. görevlendirmelerin yapılmamasını bir tarafa bırakalım açıklama yapma zahmetinde bile bulunmadılar.

görevlendirmeler yapılmış arkadaşlar.. saat 17.30 da okul memurumuz telefon etti, milli eğitimdeyim kararnameni elden aldım diye.

Manisa mem sitesinde bol bol vefat haberi yayınlıyorlar. Tamam ölenlere Allah rahmet etsin de dirileri de düşünün biraz, yaptıysan yayınla görevlendirme listesini sitede madem

denizlerb hocam ben listeyi görmedim ,, dediğim gibi sadece memurumuz telefon etti elden aldım diye,, hafta sonu olduğu için ancak listeyi p.tesi görebilirim..kararnameyi almış ki haber verdi, yoksa "kararnameler çıkmış ben aldım" diye aramaz sanırım..

listede ismim var kendi okuluma görevlendirilmişim çok mutlu oldum...yalnız bugün ders programı değişmiş dersim yok ne zaman başlamamız gerekiyor bugün okullara bu onay listesi gittimi bugün mü başlamam gerekir?

arkadaşlar tarih 30.09 başlatmışlar. şimdiye kadar görevli değildik o halde, boşunamı bekledik :eek:

Geri