Matkap ne önerirsiniz

Kodla Büyü
Bosch ve dewalt bu isin erbabidir.
Matkap darbeli olmali yoksa betonu delenezsin.
Urun fena durmuyor.ancak sadece matkap bu urun.
Dandik marka vidalama alirsaniz vida uclari ilk seferde asinir.

Matkap ile vidalama tam verimli olmuyor çünkü çok güçlü geliyor vidayı veya ucu yalama ediyor. Vidalama işi bittiğinde elinizi düğmeden çekseniz bile hızıyla dönmeye devam ediyor. Vidalama için en iyisi akülü vidalamadır.

Ben en ucuzundan aldım zaten 40 yılda bir kullanıyorum işimi de görüyor. Ama şarjlı vidalama makinesi daha iyi onların da büyük bataryalılarından olsun küçükler oyuncak gibi.

Matkaplarda ToRk özelliği çoğunda var ama sadece ahşap ve sunta vidalarsın.
Akülü vidalama al.diyeceğim Ama onlarında en iyisi bile bataryaları 2 yılda ölüyor.Yeni batarya 50-100 tl civarı
En iyisi.
30 TL şarjlı vidalama al miniklerden. 2 yılda bir yenisini alırsın.
50 tl yada ucuz bir darbeli matkap al.Uçların da en kalitelisini al.Uçlar önemli.
Laf dinle ....

kdoksan' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/bosch-psb-6200-re-650-watt-cantali-setli-darbeli-matkap-p-HRBSC0603128003

Bu ürün ev işlerini uzun yıllar sorun çıkarmadan yapar. 6 yıldır etkin bir şekilde kullanıyorum.Vidalama içinde güzeldir.
Bende bu ürüne baktım vidalama özelliği nasıl vida uçlarını asindirirmi

murat02' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/bosch-gbh-2-26-dre-profesyonel-kirici-delici-matkap-800w-2-7j-p-HRBOSCHGBH226?magaza=Hirdavatbirikim&wt_gl=cpc.nelk.oto.pla&gclid=CKKG87fd-dECFRCBsgodL2ILHw

Bu markabı 4 senedir kullanıyorum, memnunum. Ayrıca çoğu usta bu markanı kullanıyor.
Aldın mi mavi bosch alacaksin yeşil amatörler için mavi profosyoneller için

Bosh iyi gibi o kadar usta değilim :D maksat evdeki ufak tefek işler çok yer kaplamayacak pratik vidalama ve darbe özelliği olan bi alet fena olmaz fiyat ta uygun olsa tadindan yenmez :D

herohamster' Alıntı:
Bosh iyi gibi o kadar usta değilim :D maksat evdeki ufak tefek işler çok yer kaplamayacak pratik vidalama ve darbe özelliği olan bi alet fena olmaz fiyat ta uygun olsa tadindan yenmez :D
Skil 650 w 100 TL civarı isini fazlasıyla görür hocam bosch yan firması dır. Ayrıca matkap işinin mucidi sayılır malzeme kaliteli

A101 den 40 tl ye aldım. Birde en kalitesinden uçlarım var. Her işimi görüyor. Sizi bilmem ama senede deleceğim 10-20 delik. 3-4 senedir kullanıyorum

Hocam koçtaş tan mac allister matkap taviye ederim. Demircinin elinde gördüğümde şaşırmıştım hocam gayet güzl iş görüyor demişti. Bende memnun kaldım tavsiye ederim. Fiyatı uygun. Yılda kullanacağınız bir kaç kere zaten. Dewalt için kas lazım tecrübe lazım.

utf8' Alıntı:
A101 den 40 tl ye aldım. Birde en kalitesinden uçlarım var. Her işimi görüyor. Sizi bilmem ama senede deleceğim 10-20 delik. 3-4 senedir kullanıyorum
ürün ne idi acaba Bosch PSB 6200 RE 650 Watt iyi görünüyor kablosuz olsa iyi olurdu ama bütçe ...

utf8' Alıntı:
Atlas markalı bir üründür atlasta hiç işe yaramıyor. Bende aldım ama pişman oldum şimdi bende güzel bir şey almayı planlıyorum.

Geri