meb ajanda

Kodla Büyü

fatos23

Site Gezgini
Meb ajandayı telefondan kaldırıp tekrar yüklediğimde aktivasyon kodu istemeden direk sayfa açılıyor ama verilen kod ile mebbis e giremiyorum

Hocam bende mebAjanda yüklü ama meb ajanda ile değil e-devlet şifresi ile giriyorum. mebajandayı kaldırmayın. e-devlet girişinden mebbise girmeyi deneyin.

Meb ajandayı telefondan kaldırıp tekrar yüklediğimde aktivasyon kodu istemeden direk sayfa açılıyor ama verilen kod ile mebbis e giremiyorum
Uygulama bilgisinden tüm verileri temizle yapın hocam. Ancak o şekilde sıfırlayabilirsiniz. Dah sonra yeniden aktivasyon yapın sorun hallolur.

Tüm verileri sildim meb ajandayı kaldırıp tekrar yükledim aktivasyon sayfasını istemeden direk sayfayı açıyor ve sağ üst köşede işlem yapma simgesi dönen daire çıkıyor

Tüm verileri sildim meb ajandayı kaldırıp tekrar yükledim aktivasyon sayfasını istemeden direk sayfayı açıyor ve sağ üst köşede işlem yapma simgesi dönen daire çıkıyor

Dün akşam bende aynı sorunları yaşadığım için kaldırdım, tekrar kurdum, arkasından resimdeki, verileri temizle, önbelleği temizle dedikten sonra, tekrar giriş için aktivayson işlemlerini yapabildim. Bildirimler gelmiyordu, artık bildirimler geliyor, şifre girme derdi kalmadı.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-02-20 at 12.10.38.jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-20 at 12.10.38.jpeg
    26.6 KB · Görüntüleme: 25
Geri