Navigasyon ve araç içi kamera tavsiyesi

Kodla Büyü

fjunior

Site Gezgini
Arkadaşlar araç içi kamera ve navigasyon cihazı için marka ve model konusunda kullanan arkadaşların tavsiyeleri neler olabilir ?

Piranha nav var hocam uygun fiyata veririm düşünürsen. 1-2 defa kullandım daha

navigasyonda piranha marka kullandım eski arabamda tavsiye ederim igoo yazılım vardı üzerinde.
Yeni aracım içinde TECHSMART araç içi kamera kulolanıyorum tavsiye ederim 8 gb kartla kullanıyorum 1 hafta güzel gidiyor sonra kendisi silip üzerine yeniden yazmaya başlıyor.
720p HD formatında aracın önünü çekebilme özelliğine sahiptir. 2.4" LCD ekranından görüntüleri izleyebilir,yolculuklarınızı önkameranın 140derecelik açıyla çektiği görüntüleri gündüz ve gece kızıl ötesi özelliği ile sesli olarak kaydedebilirsiniz. 32 Gb `a kadar desteklediği SD Bellek ile uzun kayıt süresi sağlar.
Dahili G-Sensörü sayesinde bir kaza durumunda görüntülerin silinmeyecek olarak kayıt altına alınmasını sağlar. HDMI çıkışından televizyonunuza bağlayıp kaydedilmiş görüntüleri izleyebilirsiniz.Ayrıca Midi DVRınızı USB
Bellek,fotoğraf makinası,kamera ve web kamerası olarak kullanabilirsiniz.
2183068.jpg

araç içi kamera
http://www.tekzen.com.tr/aracicikamera2 ... p_/2183068

İsterseniz gps li olanları da var ama pahalı

çok teşekkür ederim arkadaşlar...piranha markası ile pek aram yok ama yalnız_kurt hocamın techsmart uygun görünüyor.

Geri