Okulda neler yapıyorsunuz

Kodla Büyü

lefke

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocam btr olarak idare bilgisyarlarına bt sınıfı na öğretmenlerin bilgisyarlarına bakıyorum ben yazıcılara okulun kamera sistemine ziline sitesine bakıyorum uğraşıyorum afişti broşürde davetiyedi tasarlıyorum törenlerde ses sistemi sizde de böyle mi işler

LEFKE' Alıntı:
hocam btr olarak idare bilgisyarlarına bt sınıfı na öğretmenlerin bilgisyarlarına bakıyorum ben yazıcılara okulun kamera sistemine ziline sitesine bakıyorum uğraşıyorum afişti broşürde davetiyedi tasarlıyorum törenlerde ses sistemi sizde de böyle mi işler

afiş falan hariç genelde aynı.

hocam bi bakar mısın durumları dışında aynı şeyler. bir de fotokopi çekiyorum bol bol :D

LEFKE' Alıntı:
genelde aynı, hatta ilave birkaç kalem iş daha var

glimmer' Alıntı:
kitap okuyorum arada :)
:+1:
boş buldukça bu aralar daha çok çünkü hem ilkokul hem ortakul hem btr okul web siteleri beni çok sıktı darlandırdı beynimi bdinlendiryiroum. ama şimdilerde ingilizce kitap okumaya çalışıyorum daha çok kpds için.
onun dışında aynı

okul binası yeni olduğundan internet bağlama, kamera sistemleri, uydu sistemleri, telefon santral işleri ne bilim öle şeyler :)

Bu aralar okulda Bbnette ayni olmasina ragmen israrla arastirilmadan acilan yeni konulari gorup sinir oluyorum

susudes' Alıntı:
hocam bi bakar mısın durumları dışında aynı şeyler. bir de fotokopi çekiyorum bol bol :D
:) öğretin hocam nasıl çekildiğini.. sizin göreviniz o

sevdiceğim' Alıntı:
glimmer' Alıntı:
kitap okuyorum arada :)
:+1:
boş buldukça bu aralar daha çok çünkü hem ilkokul hem ortakul hem btr okul web siteleri beni çok sıktı darlandırdı beynimi bdinlendiryiroum. ama şimdilerde ingilizce kitap okumaya çalışıyorum daha çok kpds için.
onun dışında aynı
evet kafa kalmıyorr

ben boş boş oturuyorum. Akıllı tahtaya herşeyi kasım başında yükledim. Bir web sitesine bakıyorum, okul gazetesi için tasarım yaptım. Bilgisayara labı oluşturmuşlardı oraya net çektim. Boş oturmaktan sıkılıyorum ben açıkcası ama memnunum halimden :)

boş oturuyor sayılmazsın yapmışsın yapacağını. iş çıkarsa yaparım ki her zaman çıkar.

valla boşlukları oluşturuorum desek... bu arada 16 saat ders var hocam

derse giriyorum. wordde "şu şuraya gelmiyor bi türlü" cinsinden sorulara cevap veriyorum. müdürün şunu da yapalım bunu da yapalım türünden bazı mantıksız çıkışlarını zamana yayarak hevesinin geçmesini sağlıyorum. personel eksikliğinden hamile bi bayan hocanın yerine nöbet tutuyorum.. öğretmen arkadaşların 2 gündür çalışmayan bilgisayarlarına gidip fişini takıp gelerek sorunu çözüyorum ..

16 saat dersim var iki okula gidiyorum bilgisayarlara bakıyorum sınıf bilgisayarlarında bir sorun varsa onlarla uğraşıyorum problemleri tespit ediyorum bilgi veriyorum idareye, idarecilerin boş laflarıyla uğraşıyorum, anlamayan öğretmenlere bilgisayar sorununu anlatmaya çalışıyorum fakat anlamıyor yine vs vs

arkadaşlar ilginize teşekkürler konu başlığı için balık yemeyi değil tutmayı öğretmeli diyorum öğretmenlere çay içerken bir işini hallederken sen yaparsın böyle oluyor deyince ilgilenip öğreniyorlar sağolsunlar sizleri
merak etmiştim neler yaptığınızı

dediğiniz işer dışında bu aralar yeni web sitesiyle uğraştığım için öğretmenlerin fotoğraflarını çekiyorum. bayan öğretmenlerin kaprisleri beni çok sıkıyor. "ay hocam bugün saçım bozuk keşke daha önce haber verseydiniz. ay hocam bu güzel çıkmadı bi daha çekelim." vs vs :)

mkarahan46' Alıntı:
dediğiniz işer dışında bu aralar yeni web sitesiyle uğraştığım için öğretmenlerin fotoğraflarını çekiyorum. bayan öğretmenlerin kaprisleri beni çok sıkıyor. "ay hocam bugün saçım bozuk keşke daha önce haber verseydiniz. ay hocam bu güzel çıkmadı bi daha çekelim." vs vs :)

Tanıdık cümleler :)

mkarahan46' Alıntı:

hahahahaha, bende çekimi haber vermeyip gerçek hallerinizi yansıtmak istiyorum diyorum. Zaten facebook profiliniz olmayacak diyorum :D

badminton, masatenisi, satranç, voleybol, futbol oynuyorum...
forumda sizleri takip ediyorum...
müzik dinliyor, çay içiyorum...
nette geziniyorum...
aöf derslerine bakmaya çalışıyorum...
canım sıkılınca ilkokulların derslerine misafir olarak gidiyor, onları izliyorum...
8 saat dersim var, tüm derslerde serbest bırakıyorum, ödev, araştırma yapan yapıyor, oyun isteyen oynuyor...
çağıran olursa bakıyorum, ki pek olmuyor...
öyle işte çıkış ziliylede çıkıyorum...(3 gün egzersiz var okul çıkışı, 1günüm boş okula gelmiyorum, formatörüm...)

4 gün BTR için Anadolu Lisesindeyim ilk zamanlar tahtalara program falan yükledim.Şimdi yapacak hiç işim yok.İnternette takılıyorum sadece.Kendi okulumda kafamı işten kaldıramıyordum.Resmen tatil yapıyorum:))

mkarahan46' Alıntı:
Hocam tamda aynısını ben yazacaktım demekki ortak sorun:)) 24 öğretmenin sadece 5 tanesinin resmini alabildim ya da fotoğrafını çekebildim :))

EynelMefer' Alıntı:
badminton, masatenisi, satranç, voleybol, futbol oynuyorum...
forumda sizleri takip ediyorum...
müzik dinliyor, çay içiyorum...
nette geziniyorum...
aöf derslerine bakmaya çalışıyorum...
canım sıkılınca ilkokulların derslerine misafir olarak gidiyor, onları izliyorum...
8 saat dersim var, tüm derslerde serbest bırakıyorum, ödev, araştırma yapan yapıyor, oyun isteyen oynuyor...
çağıran olursa bakıyorum, ki pek olmuyor...
öyle işte çıkış ziliylede çıkıyorum...(3 gün egzersiz var okul çıkışı, 1günüm boş okula gelmiyorum, formatörüm...)

hocam 1 günüm boş derken?

Geri