optik okuma programı

Kodla Büyü
TeChNicK' Alıntı:
Arkadaşlar bu alet ile ilgili ilac vs edinebilen var mı yoksa oltaya mı geldik. Firzan isimli arkadaş bu güne kadar kimseye yardım etti mi? Eğer etti ise bu yardım alan arkadaş PM ile bana yardım edebilir mi?

Yoksa indiren herkes hala PM mi bekliyor?

sayın hocam özel mesaj atanlara bir kaç gün gecikmelide olsa yardımcı oluyorum özedl mesaj atıpta alamayan arkadaslar varsa onlar yazsın şikayetini ama buradan takip etmem zor bayağı mesaj geliyor. eğer bu programı kullanmak isteyenler varsa özel mesaj atarlarsa yardımcı olurum

Hocam buralarda olmanıza sevindim. PM attım ve daha önce de PM atmıştım yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bana geldi ama ilac problemli yine PM attım bekliyorum. Anladığım kadarıyla talep çok fazla arkadaş yetişemiyor.

analatacağım şeyler legal değil burası c r a c k sitesi olmadığı için eğer ilaç calışmadı ise nasıl yapılcağını anlatmam lazım bunuda herkes tam olarak anlayamaz bir kaç program kullanmak gerekiyor ilac bazı bilgisayarlarda calışmayabiliyor ben o arkadaslara bir site önereceğim oradan açıklamaları izleyebilirsiniz legal bir site olmadığı için pm atın

Başlıkta verilen;
OPTiK-OS
yada
TEST-MAKER
adı ile bilinen optik tarayıcı yazılımları Türk bilişim ürünüdür.
Satın almanızı tavsiye ederim.

arkadaşlar mesaj atalı 3 gün oldu herhalde bir cevap gelmedi. bu arkadaşın mesaj yolladığı biri varsa o mesajı bize atabilir mi? bu programa çok ihtiyacım var yardımcı olun lütfen...

Değerli arkadaşlar, şahsi işleriniz için bilemem ama bence okulda yapacağınız denemeler için kullanacağınız programı lisanslı alın derim.

Kul hakkıydı, yasal olarak sorunluydu bölümünü geçiyorum, deneme yaptığınız zaman masrafı çok rahat karşılayabilirsiniz.

Örnek olarak OptikOs seçtim. haziranda 300 veya 350? tl demişlerdi. Optik kağıdı fotokopi ile çoğlattığınız için ek masraf da yok sayılır.

Denemeler piyasada ortalama 90 kuruş. (75-100 arası). Öğrencilerde deneme başına 1,5 tl toplarsanız kısa sürede belinizi doğrultursunuz ve 5 belki 6.denemeden sonra -okulunuzun nufusuna göre- elde edeceğiniz paralarla okula güzel şeyler yapabilirsiniz. Eğer Optik okuyucu/Çok fonksiyonlu yazıcı da almanız gerekirse 10-11.denemeden sonra dediğim oluyor.

Benim arkadaşlar çok amaçlı salona projeksiyon almışlardı.

Söylediğim ilk yıl için. Sonraki yıllar malzemeleriniz tam olduğu için çekeceğiniz sıkıntım ikiye iner. 1- hangi yayınevi dah iyi 2-deneme başına ne kadar toplayalım sorusu

Deneme paralarını mümkünse peşin toplayın. 10 deneme birden gibi. Yoksa sıkıntı yaşarsınız.

Basit olarak bir hesap yaptım. Kendi okulum için.. Tabiki siz kendi okulunuza ve şehrinize göre hesap yapacaksınız.

Eğer okulumda bu işe kalkışsaydım ilk yıl....
bilgiler:::::::::
program : 300 tl (1 defa)
Optik okuyucu : 650-750 (1defa)
deneme kitapçığı : 90 kuruş. (İyi pazarlık 75-80 kuruşa kadar düşer)
kişi başı ıvır zıvır : 10 kuruş. (yuvarlak)
300 öğrenci düzenli olarak denemeye girsin.
deneme ücreti : 1,5 tl

Hesap:
bir denemede,
1,5*300 = 450 tl para toplarsınız.
Maliyet : 300*(0,90+0,10) = 300 tl
elde kalan = 150 tl..
2-3. denemede program, 7-8. denemede Çok fonksiyonlu yazıcının maliyeti karşılanır.

İkinci Yıl .........
maliyet :
denem sınavı + ıvır zıvır = 0,90+0,10 = 1 tl
öğrenci başı en az 1 tl toplanır ... bitti.

...

Az önce de yazdım, parayı peşin alın, 5 deneme parası vs. Yoksa her seferinde para toplama işi sizi yıpratır.

evveli ve ahirü bismillah, :)
yazmışken resmi boyutunu da yazayım..

Önceleri Milli Eğitim Bakanlığı Emriyle yasaktı ama son zamanlarda valilikler ve Milli Eğitim Müdürlükleri başarıyı arttırmak için okullarda deneme yapımasına izin verdi. Okul başlarken okuldan "başarıyı arttırmak için stratejik plan" yada benzer birşey isterler. Oraya deneme vs. yazın. Öğretmen kurulunda karar alırsanız ne sizin , ne de idarenin başı ağrır. Ve bir şekilde öğrencilerin hepsinin katılımını sağlamaya çalışın.

İşi düzenli ve prosedüre uygun yaparsanız Milli Eğitim sizi över ama kafanıza göre takılırsanız ,şikayet eden biri her zaman çıkar, ceza almassınız ama bütün hevesiniz kaçar.

arkadaşım benimde bu programın serial veya crackına acil ihtiyacım var gönderirsen sevinirim birde sürümünü belirt.teşekkürlür msn adresim:powervolume2006@hotmail.com

evet arkadaşlar ya firzan arkadaşımız kime gönderdiyse yardımcı olsun bize de biz öğrencilerimiz yapacağımız çalışmalar var.lütfen beş dakikanızı almaz. bizim için ya da en azından benim için önemli....yardımcı olalım.

Geri