performans değerlendirme ölçeği

Kodla Büyü

simpson

Üye
dosyamızda bulunması gerekiyormuş göndereyim dedim 8)

Ekli dosyalar

• performans son.rar
    8.5 KB · Görüntüleme: 5,324
ayrı başlık açmak istemiyorum bende benimkini burada paylaşayım bu dönemki performans görevini wordden veriyorum sınıfta yaptıracam çocuklara. malum herkes flashta getiremez. benimkisi ödevi yapmadan önceki yönergedir.

Ekli dosyalar

• Performans yönergesi.rar
    14 KB · Görüntüleme: 920
bilisimci61' Alıntı:
ayrı başlık açmak istemiyorum bende benimkini burada paylaşayım bu dönemki performans görevini wordden veriyorum sınıfta yaptıracam çocuklara. malum herkes flashta getiremez. benimkisi ödevi yapmadan önceki yönergedir.

Hocam performans konusu olarak belirtilen örnek tablo var mı sizde? ekleyebilir misiniz?

BT sınıfı olmayan arkadaşlar nasıl performans görevi veriyorsunuz? Bir de vermemiz illa ki gerekli mi bunu?

arkadaşlar bildiğim kadarı ile sunum slayt gibi hazırlanan görevler proje notu oluyor, dersteki etkinliklerdeki katılımlar ise performans notu oluyor.

yani performans görevi diye bir şey yok bu konuda ilk mesajda paylaşılan arkadaşımızın hazırlamış olduğu excell çalışmasıda proje notu olarak verilebilir performans değil.

hastasıyız dede' Alıntı:
arkadaşlar bildiğim kadarı ile sunum slayt gibi hazırlanan görevler proje notu oluyor, dersteki etkinliklerdeki katılımlar ise performans notu oluyor.

yani performans görevi diye bir şey yok bu konuda ilk mesajda paylaşılan arkadaşımızın hazırlamış olduğu excell çalışmasıda proje notu olarak verilebilir performans değil.

olcme-ve-degerlendirme-soru-bankasi-kontrol-listeleri-f119/performans-odevi-verilmek-zorunda-mi-t118636.html

fatmazehra' Alıntı:
BT sınıfı olmayan arkadaşlar nasıl performans görevi veriyorsunuz? Bir de vermemiz illa ki gerekli mi bunu?
Aynı durumdayız hocam konular genelde uygulama konuları gibi bilgisayar sınıfımız yok bu durumda performans görevini yazılı olarak bi konunun araştırılmasına vermemiz lazım mı acaba bu dediğim proje ödevine mi giriyor tam bilemedim ya da sınıfta sınıf içi performans notu(sözlü) mu veririz bakacaz artık. :eek:

tdemirparmak' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:

olcme-ve-degerlendirme-soru-bankasi-kontrol-listeleri-f119/performans-odevi-verilmek-zorunda-mi-t118636.html
bilgilendirme için teşekkürler, ben yanlış biliyormuşum, neyseki çok geç kalmadan farkına vardım, peki verdiğin linkteki konuda söz edilen sözlü notu için yine bir not verme kriteri varmı yoksa eskiden olduğu gibi öğretmen gayretli öğrencilere kafasına göre sözlü notu verebiliyormu?

ben 5.sınıf öğrencilerine kendimin belirlediği donanım parçalarını tanıtan bir afiş hazırlamalarını istedim. Hocamın gönderdiği performans ölçeğinde değişiklik yapıp nota dönüştüreceğim. Bence lab olmayan okullar için uygun olabilir.

pawofeagle' Alıntı:
bilisimci61' Alıntı:

Hocam performans konusu olarak belirtilen örnek tablo var mı sizde? ekleyebilir misiniz?

Hocam tabloyuda paylaşsaydınız iyi olcak... Teşekkürler...

BTS olmayan okullarda işe yaramaz genede teşekürler hoca :alkis:

Geri