Proje Ödevi

Kodla Büyü

yasmina

Site Gezgini
6.sınıflara Access le ilgili proje ödevi vermek istiyorum elinde örnek olan var mı ? Aslında benim aklımda var ama öğrenciler zorlanabilir diye başka örneklere bakmak istiyorum.

Evet access anlattım tablo oluşturduk, veri türlerini anlattım, alanları doldurdular birincil anahtarın önemi ne işe yaradığından bahsettim ama sadece bu kadar tablo bağlama sorgu felan anlatmadım.

ahmetarif21' Alıntı:
bu dönem proje verilebiliyor mu?

Hocam yönetmelikte yazana göre verebiliyoruz

"Ortaokul ve imam-hatip ortaokullarında öğrencilere ders yılında istedikleri ders veya derslerden bireysel ya da grup çalışması şeklinde öğretmen rehberliğinde en az bir proje hazırlatılır. Projeler verildikleri dönemde değerlendirilir. Proje vermeyen öğrencinin proje notu sıfır olarak değerlendirilir."

Projeler verildikleri dönemde değerlendirilir diyor, yani ödevi bu dönem verdiğimize göre notu da bu dönem olacak. Ama bildiğim kadarıyla notunu 2.dönem veriyoruz.

Hocam genelde öğretmenler ilk dönem konuyu veriyorlar ikinci dönem ödevi teslim alıp ikinci dönem değerlendiriyorlar. Ama ilk dönemde verilebiliyormuş. Daha bu sabah başka bir öğretmene sordum. Benim ilk dönem vermek istememin nedeni sınavlarının düşük olması.

Geri