Süper bir veri kurtarma programı

Kodla Büyü
m17h41r' Alıntı:
Arkadaşlar 2 gün önce 750 gb lık taşınır harddiskimi bilgisayarım görmedi.Biçimlendirilmesi gerekiyormuş. İçinde de 650 gb lık arşivim vardı. Power Data Recovery programı ile bütün verilerimi hiç bozulmadan çok kısa sürede hemde kurtardım. 1 sene önce sildiğim dosyaları bile buldu program. Üstelik diğer recovery programları gibi uzun süre tarama da yapmıyor. Tavsiye ederim herkese... Dosyayı buraya da ekliyorum... Daha önce paylaşılmışsa af ola...

hocam senin sorununun aynısı arkadaşımın başına gelmiş. harici diski biçimlendirip mi programı kullandın yoksa biçimlendirmeden mi?

saolsun arkadaş yüklemiş ama ***** e rağmen çalışmıyor;açar açmaz siteye bağlanıp yeni versiyonu indirmeye çalıştı program çalışmadı...

File Scavenger 3.2 tavsiye ederim
Recover My Files dan bile daha iyi sonuç aldım formattan sonra daha işe yarıyor.

m17h41r' Alıntı:
Arkadaşlar 2 gün önce 750 gb lık taşınır harddiskimi bilgisayarım görmedi.Biçimlendirilmesi gerekiyormuş. İçinde de 650 gb lık arşivim vardı. Power Data Recovery programı ile bütün verilerimi hiç bozulmadan çok kısa sürede hemde kurtardım. 1 sene önce sildiğim dosyaları bile buldu program. Üstelik diğer recovery programları gibi uzun süre tarama da yapmıyor. Tavsiye ederim herkese... Dosyayı buraya da ekliyorum... Daha önce paylaşılmışsa af ola...

Sayın hocam program için çok teşekkürler müdür yardımcısı arkadaş idare bilgisayarına format atarken yanlışlıkla D yi biçimlendirmiş. Dün beni aradı hocam evraklar gitti dedi. Bende buradan sizin programı gördüm bu sabah okulda bilgisayarda kurup bütün bilgileri geri getirdik. Fakat programın tek zayıf yönü (insanoğluyuz ya daha fazlasını isteriz hep) klasör klasör olarak ayrı ayrı getirmeyip türüne göre hepsini bir dosya içinde kurtarıyor. Olsun bunada şükür bütün evrakları tekrar hazırlamak 1 yılımızı alırdı.

Bu arada programı kuramayan arkadaşlar ilaçı içinde zaten programın fulleyebiliyorsunuz

sakın uğraşmayın bi işe yaramıyo :( yöneticiler konuyu kaldırsanıza arkadaş meşgul ediyo milleti boşa

ben denedim işe yaradı Allah razı olsun hocam...
programı çalıştıramayan arkadaşlar bir de şöyle denesin ;

***** dosyasını program files / p recovery program klasörüne atın ordan çalıştırın ama çalıştırmadan önce interneti kesin...

Arkadaşların zamanının çalınmaması için kaldırılması gereken bir başlık, benim gibi bir çoğunun zamanını çalmıştır.

Arkadaşlar dün akşam forumdan virüs diye program şindirdim çalışrırdım fakat 5-10 sn içinde D sürücüsündeki tüm bilgilerim gittti yani d sürücüsünün kapasitesi bir anda 35 GB den 0 gb yedüştü. neyse veri kurtarma programıyla verilerin %75 ini yani 21 Gb ını kurtarım fakat bazı dosyaları çlıştıramadım . bazılarının boyutu da 0 MB oldu.(örneğim 200 MB lık rar dosyaları) gerçek boyutundakilerin ise bir kısmı hasarlı diye açılmıyor.
örneğin fotoğralrın bazılari ve word belgleri.

benim işimi de görür mü acaba... yanılmıyorsam bu programdı galiba

m17h41r' Alıntı:

Arkadaşlar dün akşam forumdan virüs diye program şindirdim çalışrırdım fakat 5-10 sn içinde D sürücüsündeki tüm bilgilerim gittti yani d sürücüsünün kapasitesi bir anda 35 GB den 0 gb yedüştü. neyse veri kurtarma programıyla verilerin %75 ini yani 21 Gb ını kurtarım fakat bazı dosyaları çlıştıramadım . bazılarının boyutu da 0 MB oldu.(örneğim 200 MB lık rar dosyaları) gerçek boyutundakilerin ise bir kısmı hasarlı diye açılmıyor.
örneğin fotoğralrın bazılari ve word belgleri.

benim işimi de görür mü acaba... yanılmıyorsam bu programdı galiba

pcye kurdum programı, çalıştırdığım zaman auto update yapmaya çalışıyo ama yapamıyo hata verdi.. :(((

ikuru' Alıntı:
ben bu programı geçenlerde denedim, güncel sürümünü istemişti, sonra bırakmıştım.. Bugün, internet bağlantısını kesip, bilgisayarın tarihini de 2009 aralık olarak alıp, ilaçlayınca bi problem olmadı çalışmasında ama ben beceremedim galiba verileri kurtaramaadımm, ama yine deniyeceğim..

bu yöntemi denedim kurtardı bilgileri ama dehşet durumda dosyalar..şarkılar resimler filan bozuk açılmıyo..

önemli olan sadece kurtarmak değil kurtardıktan sonra açmak.recover my files ta bile dosyaların bir çoğu hasarlı çıkıyor.ne anladım bu işten lazım olanlar hasarlı çıkacaksa o kadar beklemeye ne gerek var

Benimde 500 GB harddiskim formatlandı.Geçende recovery my files ile müdür yardımcısının pc sindeki dosyaları geri getirdim vede hepsini klasör klasör geri getirdi.Fakat kendi pc de recovery my files ile geri getirme işlemi yaptım.Fakat bütün belgeleri resimleri herşeyi tek 1 klasörde geri getirdi?Bunun nedeni ne acaba? Recovery my files sürüm farkımı?yada burada paylaşılan program silinen dosyaları aynı klasörlerinde mi geri getiriyor?

bu program hepsini bir arada getiriyor ama bozuk çıktı hepsi.. benim işime yaramadı yanii..

Silinen bütün veriler birarada gelirse pekde verimli olmuyor.Recovery my files ta silinen her dosyayı kendi klasöründe geri getiriyordu.Fakat geçen denedim herşey tek klasörde geldi.Nedenini anlamadım?

Geri