Sadece e-okul a Giren PC

Kodla Büyü
Bu hafta öğretmenler odasının bulunduğu koridora bende çıkartıyorum inşallah bi tane makina... Bu forumu işte bu yüzden seviyorum. Ellerinize sağlık

şöyle bir tarayıcı da kullanılabilir.. denerseniz ctrl-alt-delete ile çıkınız

xp de net framework 4 yüklü değilse açılmayabilir, 2 için düzenlenmesi lazım, yada yuklersiniz

Ekli dosyalar

• tarayıcı.rar
    3.9 KB · Görüntüleme: 16
Aşağıda linki bulunan program işinizi tam istediğiniz gibi halledecektir. Programı kurduktan sonra sağ üst köşedeki ayarlar tuşundan istediğiniz ayarları yapabilirsiniz. İlk girişte kullanıcı adı ve şifre boş geçilecek. Programla girilecek web siteleri listesi oluşturur, liste harici siteye girmek istediğinde ana sayfaya yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Açılışta otomatik olarak başlayan programın herhangi bir kapatma yöntemiyle (alt+f4, crtl+alt+delete, alt+tab vb) kapatılmasını engelleyebilirsiniz. Hemide ücretsiz daha ne olsun :D

Bu arada şu kiosk konusunu açan arkadaşa çok teşekkürler. Bu programı onun vesilesi ile buldum.

Netkiosk Standart Ücretsiz :http://www.gezginler.net/indir/i/33769/

Ben aslında 10 inçlik tablet alıp, onu bir kutuya yerleştirip, duvara monte etsek nasıl olur diye düşünüyordum.
Android için de sadece belirli bir programı çalıştırmaya izin veren programlar bulunuyor. Böylece hem enerji tasarrufu hem de bir bilgisayarı bu işe adamaktan kurtulabiliriz.
Ne dersiniz?

Geri