sadece google giremiyorum

Kodla Büyü

melobady

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar laptondan tüm sitelere girmeme rağmen google giremiyorum. neden olabilir acaba. diğer pclerde sorun yok giriliyor

Geçenlerde bir bilgisayarda başıma geldi. Dediğiniz gibi sadece Google açılmıyordu. araştırmamda bing araç çubuğunun olduğunu fark ettim. Araç çubuğunu kaldırdım düzeldi.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
klasöründeki hosts dosyasını txt olarak aç ve
209.85.147.104 www.google.com

yaz ve kaydet bakalım olcak mı yoksa dns kullanmanı öneririm

Hocam bir de aldığınız hatayı yazsaniz. Bir dönem SSL ile ilgili sorun vardı. Yada DNS ile ilgili bir sorun mu var. Siz tam olarak sorunu yazarsanız daha iyi yardımcı olmaya çalışırız

öyle bi sıkıntı bendede var index of hatası veriyor google ama dikkat ettimde yandexten felan giriyor arama yapıyor

CanberkB.' Alıntı:
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
klasöründeki hosts dosyasını txt olarak aç ve
209.85.147.104 http://www.google.com

yaz ve kaydet bakalım olcak mı yoksa dns kullanmanı öneririm

benimde başıma gelmişti böyle bir olay yanlış hatırlamıyorsam bu şekilde çözmüştüm :)

Arkadaslar bu hatayı tum okulda yasıyoruz.. Hıc bır akıllı tahta ya da bilgisayar Google gırmıyor.

Google da neden bu kadar ısrarcısınız kullanıcı hakkında bu kadar bilgi toplayan başka web Browser yok.Diğerleri güvenlik açısın dan daha iyi mozilla ,firefox, opera,safari,tor,comodo,yandex........Ama gönül ister ki kendi ülkemize ait olsa

HSBA' Alıntı:
Google da neden bu kadar ısrarcısınız kullanıcı hakkında bu kadar bilgi toplayan başka web Browser yok.Diğerleri güvenlik açısın dan daha iyi mozilla ,firefox, opera,safari,tor,comodo,yandex........Ama gönül ister ki kendi ülkemize ait olsa

dostum ben Google kullanan bırı degılım zaten lakın gel de okuldakı ogretmen ve ıdareye anlat. Adamlar kılıtlenmıs durumda. Google yok dıye ağlayanı var ya

Geri