Samsun İkinci Dönem BTR Başvurları Başladı(Yazı Eklendi)

Kodla Büyü

karinca_52

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Samsun İkinci Dönem BTR Başvurları Başladı .... Maillere gerekli bilgiler gelmiş arkadaşlar ....

Ekli dosyalar

• BT Rehber.. (2).rar
    570 KB · Görüntüleme: 334
Re: Samsun İkinci Dönem BTR Başvurları Başladı

okul maillerine mi geldi yoksa başvuru yapacakların mailllerine mi yazılar yollandı?

şuan bizim mailimize geldi hocam ... 1 -2 güne okul mailine gelir

geldi dee neye yarar tüm gün okulda durduktan sonra
rehberlikçiler 30 saat okulda dursun derse girmesin 18 saat der ücreti alsın
özel eğitimciler tüm gün okuldalar diye ders saatleri artırıldı ve 900 tl ücrtet alsın neden önceden 6ders okulda duruyolardı artık 7 saat duruyolarmış vay bee bizi düşünen yok
ayrıca 19 saat derse gircem..36 saat okulda durcam ve yine 18 saatten ücret alcam..
ne biçim bölüm seçmişim bu bölümü seçtiğim güne seçmeme sebep olana lanett ediyorum..

kaç saat okulda duracağım diye sürekli sağa sola mesaj atanlarda bence suç hocam....... Daha önceden açık ve netti 30 saat yazıyordu....

hocam yazı göndercekler mi acaba

yazı eklendi.....

karinca_52' Alıntı:
kaç saat okulda duracağım diye sürekli sağa sola mesaj atanlarda bence suç hocam....... Daha önceden açık ve netti 30 saat yazıyordu....
Yine suçlu hakkını arayanlar mı oldu?
Bu T rehberliğinin neresi adilki.Tam gün okulda duranların mağduruyeti zaten can sıkıcı.Birde bazı okullar 50 akıllı tahtalı bazı okullar 20.Eee sen orayada bir Bt rehberi değir tarafada bir Bt rehberi olcak iş mi?
Biz Bilgisiyir öğretmenlir denize düştük yılana sarılıyoruz...
Norm fazlası olmasaydık bu Bt rehberliğinin canı cehenneme..

sefeze' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
Yine suçlu hakkını arayanlar mı oldu?
Bu T rehberliğinin neresi adilki.Tam gün okulda duranların mağduruyeti zaten can sıkıcı.Birde bazı okullar 50 akıllı tahtalı bazı okullar 20.Eee sen orayada bir Bt rehberi değir tarafada bir Bt rehberi olcak iş mi?
Biz Bilgisiyir öğretmenlir denize düştük yılana sarılıyoruz...
Norm fazlası olmasaydık bu Bt rehberliğinin canı cehenneme..

hangi hakkı aradınız , 30 saat yazıyordu yazıda... okumak yerine kaç saat kalacağız diye sağa sola mesaj çektiniz.. Sonuç ortada ....

Dostum (karınca:)) bana yazı geldi. Öncelik Fatih Projesine geçen okullarda yazıyor. Ben sadece kendi okulumu yazsam İlçe MEMbeni boşta kalan Fatih projesine geçmiş bir okula gönderebilirmi. Bilgin var mı?

tanjukose' Alıntı:
Dostum (karınca:)) bana yazı geldi. Öncelik Fatih Projesine geçen okullarda yazıyor. Ben sadece kendi okulumu yazsam İlçe MEMbeni boşta kalan Fatih projesine geçmiş bir okula gönderebilirmi. Bilgin var mı?

ilk dönem bende senin gibi yaptım.. sorun olmadı .. araştırmadayım şuan :)

karinca_52' Alıntı:
tanjukose' Alıntı:

ilk dönem bende senin gibi yaptım.. sorun olmadı .. araştırmadayım şuan :)

Benim öğrendiğim kadarıyla sadece kendi okulunuzu yazarsanız başka yere gönderilmiyorsunuz.

Yazıda eğitim öğretim saatleri içerisinde rehberlik yapılır yazıyor.Yani okul kaçta bitiyorsa o zamana kadar duracaz benim anladığım.birde proje okulları dolmadan digerlerine görevlendirme yapılmayacak yazıyor, gayet açık yani

tanjukose' Alıntı:

Tanju Hocam ben de Bafra ilçesindeyim. 1. dönem için görevlendirme istekleri geldiğinde sadece kendi okulumu yazmıştım. Kaç defa telefonla aradılar beni. "3 tane lise açıkta kaldı ister misiniz?" diye sordular. Resen veya zorunlu olarak görevlendirme yapamıyorlarmış, zaten yazıda istekli öğretmenler arasından diye ibarelere sıkça yer verilmiş. Ne yapacağım, nereleri yazsam ben de tereddütteyim şu an. Formatörlük kalktı ve maaş karşılığını dolduramıyorum, BT Rehberliği görevi istemem kendi açımdam iyi olacak. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

bilgekaan' Alıntı:
Yazıda eğitim öğretim saatleri içerisinde rehberlik yapılır yazıyor.Yani okul kaçta bitiyorsa o zamana kadar duracaz benim anladığım.birde proje okulları dolmadan digerlerine görevlendirme yapılmayacak yazıyor, gayet açık yani

Eğitim öğretim saatleri dışında görev yazamazlar demek istiyor aslında. BT Rehberliğini ders yükü gibi programa dağıtacak idareciler. Yazıda örneklerle açıklamış. Ayrıca ikili eğitim yapan okullarda iki tane görevlendirilemiyorsa öğretmenin ders yoğunluğu olduğu devreye görevlendirilecek diyor.

Geri