Samsun'da Formatörlük 25 Ocak'a Kadar Uzatılıyor

Kodla Büyü

engin724

Seçkin Üye
Seçkin Üye
.............Bana İl Mem'den gelen e-postayı aynen paylaşıyorum..............

BT FORMATÖR ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRMELERİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA

İlgi: 28/09/2012 tarihli ve 28459 sayılı Valilik Makam Onayı,

İlgi Valilik Makam onayı ile 31 Aralık 2012 tarhine kadar okullarımıza görevlendirilen BT Formatör Öğretmenlerimizle ilgili;

BT Rehberlik Görevi görevlendirmeleri ile ilgili Bakanlığımızdan gelecek/geleceği söylenilen açıklamanın henüz gelmemiş olması,
Norm fazlası atamaların yapılmış/yapılacak olması
Anadolu liseleri ilk atama ve yeniden atamaların yapılmış/yapılacak olması,
BT Rehberliği ile ilgili yeniden başvuru ve tercih alınmının yapılması gerekliliğinin olması nedeniyle iş-işlemlerin yetişememesi durumu,
BT Rehberlik görevi görevlendirmelerinin yazılar gereği 2012-2013 eğitim öğretim yılı 2. dönemi için alınması (11 Şubat - 14 Haziran 2013) gerekliliği
BT Rehberlik görevi görevlendirmelerinin daha sağlıklı yapılabilmesi

sebeplerinden dolayı ilgi Valilik Makam onayının 25 Ocak 2013 mesai bitimine kadar uzatılması ve mevcut görev yapan BT Formatör öğretmenlerimizin 31 Aralık 2012 de bitecek onayının 25 Ocak 2013 e kadar uzatılarak 1. dönem sonunan kadar görev yapabilmelerni sağlamaki amacıyla; Müdürlüğümüz Atama bölümüne ilgi de alınan Valilik Makam onayının 25 Ocak 2013 tarhine kadar uzatılması yönünde yazı yazılmıştır. Müdürlüğümüz Atama Bölümünün de uygun görmesi ile alınacak, BT Formatör uzatma onayı bu hafta içerisinde atama bölümünce alınarak okullarımıza gönderilecektir.

Geri