Secim gorevleri geldimi

Kodla Büyü
şu an açılmıyor sistem nasıl bakıyorsunuz, yani nasıl baktınız :D gergin gibi yazmışım

24 senedir istemedim hatta memura ozellikle beni yazma dedim beni sandik kurulu başkanı yapmışlar buyur buradan yak kardesim.Az önce okul grubuna yazdım salağın biri benim ismimi vermiş yazdım ses yok.Idarecilere bile çıkmamış bana cikmis.Salak da okul müdürü ses yok.
Bir sandikta 350 kişi kac saatte biter.Tek zarf mi

24 senedir istemedim hatta memura ozellikle beni yazma dedim beni sandik kurulu başkanı yapmışlar buyur buradan yak kardesim.Az önce okul grubuna yazdım salağın biri benim ismimi vermiş yazdım ses yok.Idarecilere bile çıkmamış bana cikmis.Salak da okul müdürü ses yok.
Bir sandikta 350 kişi kac saatte biter.Tek zarf mi
Büyükşehir belediye başkanlığına ilişkin oy pusulası "beyaz", il genel meclisi üyeliklerine ilişkin pusula "turuncu", belediye başkanlığına ilişkin oy pusulası "mavi", belediye meclisi üyeliğine ilişkin oy pusulası ise "sarı" renkli olacak.

Seçmenler tüm oy pusulalarını tek zarfa koyacak.

Uzman arkadaşlar 350 kişi tahmini olarak, şehir merkezi bir ilkokulda ne kadar saatte biter onceki secimde bir sandikta kaç kişi vardı bilmiyorum

Bizim öğretmenlerin hepsi bizim okula çıktı( ben dahil)... Eee hani kura çekiliyordu artık?

Benim okulda 36 kişiden tek bana çıktı.Gidecegim okulda hiçbir öğretmene çıkmamış ben oraya gidiyorum.Yarin bir kazık atmaya karar verdim.Bunda adrese bakilmis

Kardeşim memur.Isyerinde 8 tane bilisim sisteminden sorumlu sıkıldı tam 6 ay izne ayrıldı.Simdi o dedi paraya ihtiyacın yok 3 ay al.3 ay da yaz tatili sabah harekete geciyorum.Salak herif düşünsün ismimi vermis

Kardeşim memur.Isyerinde 8 tane bilisim sisteminden sorumlu sıkıldı tam 6 ay izne ayrıldı.Simdi o dedi paraya ihtiyacın yok 3 ay al.3 ay da yaz tatili sabah harekete geciyorum.Salak herif düşünsün ismimi vermis
aynen hocam cebinde az para varsa direk yapılacak iş bende aylıksız izin alacaktım almadığıma pişmanım geçti benden artık

Görev yeri ve ikametgahı farkli ilçe olanlara seçim görevi gelmez diye düşünüyorum. Çünkü görev gelirse muhtar ve ilçe belediye başkanını secemeyecekler.
Gelmiş ikamet Çankaya görev yeri etimesgut. Secim görev yeri etimesgut başka okul.

Hocam 10 gibi anca biter 12 ye kadar da teslim edersin en iyi gece 1 de evdesin dost acı söyler

1400 kağıt bunu sayıp yazması 4 saatte bitmez mi?Eskiden cumadan çuvalı alırdık bunda seçim sabahi mi yada 1 gün önceden veriliyor mu?

burada sabah okul müdürü teslim alıp okula getiriyor, okulda başkanlara teslim ediyor

gene gene seçim 21 yıldır her seferinde seçim görevi geliyor. Sadece bir kere gelmedi. Stajyer öğretmenken bile geldi. Kaçış yok. :(

Geri