Senkrenizasyonu, bulutu olamayan NOT DEFTERİ Uygulaması var mı?

Kodla Büyü

muzyonur

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Android telefonumda notlarımı, birazcık uzun yazılarımı tutabilceğim Not uygulaması arıyorum. Ama telefonum haricinde hiç bir yere bu notları göndermesini, saklamasını istemiyorum.
Sadece ben istediğimde bu yazılarımı telefonumun belleğine bir dosya şeklinde kaydedebilsin ve ben onu USB kablo veya başka dilediğim yöntemle bilgisayarıma altarabileyim.

ColorNote var ama ne kadar uzun yazı destekler bilmiyorum.
Zaten onu kullanıyorum ama senkronizasyonu kapatamadım. Kapat dediğimde "Çevrimiçi senkronizasyon sonrası, cihazınızdaki tüm notlar silinecektir. Çıkış yapmak istediğinizden emin misiniz?" dedi. O yüzden ne olacağına güvenemedim. Tüm notlar silinmesin diye.
Yaz tatilinde tek tek okuyup bilgisayarıma aktarıp denerim

Not defterine yeri geliyor kişisel bilgilerimizi kaydediyıruz. Hiç olmazsa senkrenizasyonu kapatsak biraz olsun güvenli olabilir

ColorNote eski sürümlerinin apksını indirebilirsiniz.

Zaten onu kullanıyorum ama senkronizasyonu kapatamadım. Kapat dediğimde "Çevrimiçi senkronizasyon sonrası, cihazınızdaki tüm notlar silinecektir. Çıkış yapmak istediğinizden emin misiniz?" dedi. O yüzden ne olacağına güvenemedim. Tüm notlar silinmesin diye.
Yaz tatilinde tek tek okuyup bilgisayarıma aktarıp denerim
Ben de ColorNote kullanıyorum yıllardır. Hiç çevrimiçi kullanmadım. Yani çevrimiçi yedekleme kapalı. Sanırım siz yedeklemeyi aktif etmişsiniz önceden.

Uygulamada notları yedekle seçeneği var. Telefona yedekliyor. Kendinize whatsapp'dan vs aldığınız/alacağınız yedeği gönderebilirsiniz.

Hocam en güzeli not defteri. Cidden söylüyorum. Varsın bu da trknokojik olmasın elle yazın. Ben öyle yapıyorum şahsen

Geri