site açığı yardım

Kodla Büyü

ftsz63

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar mrb öğretmen arkadaşlarımdan yardım istiyorum babama site kurdum bugün birisi arayıp sitenizin açığı var demiş kapattım falan demiş oda pek anlamaz siteyi kapattı falan sanmış sormak istediğim iyi niyetli birisimi bunu yapar yada amacı farklımıdır site açıklarını nasıl kapatabilirim sitemiz http://www.ovaemlak.net anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

ne demek istedigini anlamadım ! site çalışıyor şu anda girebiliyorum . ama seni arayan kim neyi kapatmış siteyi ise nasıl kapatabiliyor host şifrelerini nerden biliyor ???
yada hizmet aldıgın host şirketinde mi sorun var anlamadım demek istediklerini ...

Şu şekliyle SQL Inj. olmadığını söyleyebilirim. LFI vs. olup olmadığını da kontrol etmek lazım.

zysimsek' Alıntı:
ne demek istedigini anlamadım ! site çalışıyor şu anda girebiliyorum . ama seni arayan kim neyi kapatmış siteyi ise nasıl kapatabiliyor host şifrelerini nerden biliyor ???
yada hizmet aldıgın host şirketinde mi sorun var anlamadım demek istediklerini ...

siteyi değil açığı kapatmış güya hackteamdan yardım istedim para istiyorlar site açıklarını kapatmak için

Bak Kardeşim Bu Hacker İyi Niyetli Biri"ki Kötü Niyetli Biri Olsaydı Eğer Sitenin Tüm Bilgilerini Alıp Veritabınana Kadar Birebilirdi Varsa Eğer Veritabanı Sitenin

Bakın Hocan Host Açığını Bulmak Çok Kolay Biz Bi Hacker"den Bahsediyoruz"ki Bu Hacker Senin Sitenin İndex"sini Silip Siteni Hack Yapabilirdi Ama Adam İyi Niyetli Hacker Olduğu İçin Sitenin Açıklarını Kapatmış Bence Odama Çok Teşekkür Et Eyer Kapatmasaydı Senin Sitenin Ve Host"tun Server"inde Bulunan Tüm Siteleri Hack"lerdi Yani Senin Sitenin Açığını Host"un Server"inde Bulunan Siteleri Hack"liye Bilir... O Adama Teşekkür Etmelisin...

Kolay Gelsin....

By Hacker Son Kural 12

Geri