site yöneticileri..BBNET te virus mu var

Kodla Büyü

Braweheart01

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
bbnet de virüs var

lisanslı eset 6 kullanıyorum
bbnet e her girişimde virüs uyarısı alıyorum
uyarıyı sadece google choreme ile girince alıyorum ie de uyarı gelmiyor
virüs ekran resmi ektedir

Ekli dosyalar

• virus.jpg
    virus.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 698
Re: bbnet de virüs var

Dün akşam bende de aynı uyarıyı verdi..Tapatalk messenger'dan geliyor gibi gösteriyordu.Bugün kaldırılmış sanırım.Sorun çözülmüş.

Re: bbnet de virüs var

bende halen vardı .Tapatalk messengeri kaldırdım gitti sanırım virüs bununla alakalı

Arkadaşlar az önce siteye girmek istediğimde antivirus programı uyarı verdi. siteye erişiminiz engellenmiştir diye. kullandığım antivirus programı ESET Nod32 Antivirus.
Acaba bigisayarbilisim.net de gerçekten de virus mu var :scared: yoksa sitede alınan reklamlar mı virus diye algılanıyor...
not: gün için de bir çok defa siteye girdim ve herhangi bir uyarı vermemişti...

bende virüs ıyarısı yok ama aspersky internet security kullanıyorum sayfalar çok yavaş açılıyor....

ewet nod32 engelliyor siteyi. büyük ihtimalle reklamlardandır diye tahmin ediyorum. çünkü engelleme akşam saatlerinde oldu. nod 32 gündüz engellemiyordu.

Eset uyarıyormuş madem Bir bakayım diye eset kurdum ama bende yine bir şey yok :? win8 defenderda hiç bir uyarı yok, herşey gayet normal görünüyor.

bbnet virüs uyarısı veriyo, açılmıyo

arkadaşlar sizde de oluyo mu bilmiyorum ama bbnet e girdiğim zaman eset siteyi virüs var diye engelliyo, site açılmıyo. antivirüs programını devre dışı bırakarak girebiliyorum

Eset dışında sanırım diğer antivirüslerde uyarı veren yok. Aradım taradım herhangi bir sorun bir şey bulamadım. Eset kara listeye almış sanırım, güncellemeden sonra düzelmesi lazım. O zamana kadar bbneti tarama dışındaki sitelere ekleyebilir eset kullanıcıları.

Ben Kaspersky kullanıyorum herhangi bir problem yok. Tapatalk gibi popüler bir eklentiyi nasıl virüs olarak algılar şaşırdım. NOd32 yi sevmemekte haklıymışım. Çok gereksiz bir antivirüs programı...

bende kaspersky lisanslı kulllanıyorum... dün bende de uyarı verdi gün boyu...

bugün bir şey yok...

tapatalk truva atı filan diyordu...

Arkadaşlar bende eset smart 5 kullanıyorum.
ne dün akşam nede bugün herhengi bir sorun vermedi.
gayet stabil. :wink:

arkadaşlar dün ve bugün sabahtan herhangi bir sorun yoktu.
ancak akşamdan beri uyarıyı veriyor ve bbnet i açmıyor. erişimi engelliyor.
son durum nedir?
ayrıca tarama dışına nasıl alınır site adresi.

Geri