Sizce Ben cok mu tembelim ne?

Kodla Büyü
10 GB imaj hocam...
100 MB lik 100 parça yapar
tek parca veya 2-3 parçalaık yer biliyorsan elektriğe ragmen atmaya çalışayım

Hocam nss deactive yapmama rağmen çift tik çalışmıyor vestel oturumunda..Siz nasıl yaptınız?

çift tık derken hocam?
nss deactive olmasına ragmen herhangi bir klasore cift tıkla giremyorum veya bir program çalıştıramıyorum demekse
onu maalesef nss varlıgı yapıyor.
nss tumden kaldırmak gerekiyor cozum icin cunku forumda var. kaldıran arkadaslarda boyle bir sıkıntı yok.

bi de tahtayı her haftayı mutlaka NEMLI YUMUSAK BIR BEZLE SILMEK GEREKIYOR yoksa kameraların algılaması zayıflıyor
bi noktaya basarken 4-5 cm sağı solu aktifleşebiliyor

cyln' Alıntı:
kondansatör' Alıntı:
maşallah hocam sistemli çalışmak diye birşey öğrendim sizden ne harika şeymiş doğrusu :+1:
size iş yapıp yapmadığınızla alakalı kesinlikle bir imada bulunmadım bulunmam, konu bu değil
kendinizce bir savunma sistemi de bulmuşsunuz
-tartışmaya girmiycem.tebrik ederim :)

hocam kusura bakmayın size karsılık olsun diye yazmadım. olur mu öyle şey hiç. aşkolsun.
sadece durumumu, yaptıklarımı, sistemli olmanın bana olan faydasını ve diğer branşların da sistemli olmanın farkını-faydasını kavraması gerektiğini anlatmak istedim yoksa size karsılık birsey değil.
eras63' Alıntı:
imajı ben internetten indirmiştim tüm tahtaların imajları aynı değil mi acaba yüklediğim imaj sanırım 20gb civarındaydı yeniden imaj almaya gerek var mı ?
bahsini ettiğiniz imaj vestelin "teknik servislerimizde güncel imaj var. Onların gelip imaj yuklemesi gerekir" dediği imaj.
eras63' Alıntı:
hocam peki adminde mi yaptınız bunu?
Hayır hocam Vestel oturumunda NSS deactive yoluyla yaptım. Adminde yaparsanız yapmıs oldugunuz gruplama Vestel oturumunu etkilemiyor. Sadece vestel oturumuna da fences kurulmus oluyor. Yaptıgınız işleri tekrardan bu kez vestel oturumunda yapmak zorunda kalırsınız

yani vestelin imajını yükledikten sonra bir daha imaj almaya gerek var mı peki?

eras63' Alıntı:
bu arada herkes KPDSye mi çalışıyor?
5. sınıftan sonra anadolu lisesinde okudum fen matematik hepsini ingilizce gördük extra ingilizce dersi ve almanca dersimiz de vardı. şimdi hem o temelim boşa gitmesin hem de maaşa azıcık da katkı olsun diye. o da yapabilirsem

cyln' Alıntı:
10 GB imaj hocam...
Hocam eğer atmak isterseniz Yandex disk var 3-5 gb ile başlıyor Arttırma seçeneklerini uygulayınca 10 gb ı geçiyor isterseniz kaydolun ordan paylaşabilirsiniz

mert02' Alıntı:
cyln' Alıntı:
10 GB imaj hocam...
Hocam eğer atmak isterseniz Yandex disk var 3-5 gb ile başlıyor Arttırma seçeneklerini uygulayınca 10 gb ı geçiyor isterseniz kaydolun ordan paylaşabilirsiniz
Bi deneyeyim hele

Srebrenitsa' Alıntı:
Yorgunluktan ölüyorum, bana yatıyorum falan demeyin. İşlere yetişemiyorum.
Niye hocam?
Valla sizin gibi arkadaslari acikcasi duyunca yemin ediyorum kendimden suphe ediyorum. Benim niye boyle yogun gecmiyor yoksa yeterince calismiyormuyum diye kendime sormadan edemiyorum

Rica etsem bir gununuzu anlatir misiniz?

Geri