Tam 11 Şanslı Takipçimize Toplam 100$ Dağıtıyoruz!

Kodla Büyü
Re: Sponsor: www.BuyinCoins.com Ücretsiz Kargo! 100% Memnuniyet!

yakamo843' Alıntı:
Bende telefon almayı düşünüyorum ama telefonların garantileri yok. Bu durum insanı düşündürüyor.
hangi siteleri kullandınız tavsiye?

Burada satılan telefonların çoğu MTK işlemci kullanır, isterseniz 1 dakikada kendiniz imei değişim işlemi yapar isterseniz pasaport kayıdı yaptırırsınız. Bu telefonlardan çok getirttim, kullandım, sattım, birini de buyincoins ile getirtmiştim ve şimdiye kadar bir sıkıntı çıkmadı. Eğer garantici iseniz ya da apple,samsung gibi marka fanatikliğiniz varsa sizi memnun etmez bu telefonlar. Bunlar f/p ürünleridir. Sponsor olması güzel olmuş çok sevindim. Hayırlı işler.

adidas olsaydı bi ayakkabı alırdık :)

fare alacağım okula, hangisine baksam stok dışında?

16 GB usb bellek alacağım ama uygun fiyatlı bulamadım

idril42' Alıntı:
defalarca alışveriş yaptım sağlamdırlar..hatta şu andaki telefonumu da buradan aldım:)
150 $ dan pahalı ürüler gümrüye takılmıyor mu nasıl telefon aldınız?

150 dolar mı 100 dolar mı? Eğer 150 dolarsa ben de bir telefon almayı düşünüyorum da.

Ya şu gümrük sınırı nedir, net olarak söyleyecek biri var mı?

Deneme amaçlı küçük bir alış veriş yapayım dedim. paypal ile ödemeyi seçtikten sonra Error Pub hatası verdi. Opps... Page Not Found! Ödemeyi tl olarak mı yapıyoruz yok dolar olarak mı?

BuyinCoinsTR' Alıntı:
qash' Alıntı:
Deneme amaçlı küçük bir alış veriş yapayım dedim. paypal ile ödemeyi seçtikten sonra Error Pub hatası verdi. Opps... Page Not Found! Ödemeyi tl olarak mı yapıyoruz yok dolar olarak mı?

Ödemeleriniz Dolar cinsinden yapılır. Dilerseniz kredi kartı da kullanabilirsiniz.

PayPal ödemeleriniz için PayPal hesabınıza bağlı bir kredi kartınızın olması gerekir.

PayPal ödemesi için hesabıma bağlı kredi kartım da var ama Paypal ödemesini sistem kabul etmiyor. İnternette biraz araştırdım bu durumu;
-Türkiye'den yapılan Paypal ödemelerinin artık yurtdışı alışverişleri için yapılamayacağından,
-alışveriş yapılan sitenin Türkiye'den yapılan Paypal ödemesini kabul etmeyebileceğinden bahsediliyor.

Sitede Paypal ödeme kısmında "Mağazaya dönerek farklı bir ödeme yöntemi deneyin
Şu an için PayPal hesabınızı kullanarak ödemenizi işleme koyamıyoruz. Lütfen mağazanın web sitesine geri dönün ve farklı bir ödeme yöntemi (varsa) kullanmayı deneyin." uyarısı çıktı ve o şekilde ödemeyi yapamadım.

Burada ilgilenen arkadaşın dediklerine güvenip (Gümrükten geri dönse de paranız iade edilir demişti..) Kredi Kartı kullanarak bir alışveriş yaptım, bakalım inşallah elime ulaşır.

TEKXON Wi-Fi Display Dongle Miracast Mode WFD-05 modelini
temin edebilirmisiniz?

Bugun aldim paypalla sorun yok

ben ilk başta paypal kabul etmiyor diye düşünmüştüm ama sanırım bankayla ilgili bi sıkıntı var. Paypal hesabını yeni almıştım, internet bankacılıgından kontrol ettiğim zaman bekleyen işlemlerde yer aldıgını ama dönem içi hareketlere yansımadıgını gördüm.
Ben de direk olarak Kredi kartından yaptım alışverişi ama o da bekleyen işlemlere alınmış. Hareketlere yansımamış... Haliyle buyincoins sitesi de verdiğim sipariş durumuna da "Ödeme Doğrulaması Bekleniyor.." yazmış..
Alışverişi İş bankasının VISA logolu kredi kartıyla yapmıştım... acaba bankadan onay geç mi veriliyor,normal prosedürmüdür bilemedim..neyin dogrulamasıdır?...

BuyinCoinsTR' Alıntı:
aziz.gumus' Alıntı:
ben ilk başta paypal kabul etmiyor diye düşünmüştüm ama sanırım bankayla ilgili bi sıkıntı var. Paypal hesabını yeni almıştım, internet bankacılıgından kontrol ettiğim zaman bekleyen işlemlerde yer aldıgını ama dönem içi hareketlere yansımadıgını gördüm.
Ben de direk olarak Kredi kartından yaptım alışverişi ama o da bekleyen işlemlere alınmış. Hareketlere yansımamış... Haliyle buyincoins sitesi de verdiğim sipariş durumuna da "Ödeme Doğrulaması Bekleniyor.." yazmış..
Alışverişi İş bankasının VISA logolu kredi kartıyla yapmıştım... acaba bankadan onay geç mi veriliyor,normal prosedürmüdür bilemedim..neyin dogrulamasıdır?...

Aziz Bey, kredi kartı ödemelerinizin doğrulanması 24 saat içerisinde yapılır. Şu an için bir sorun olmadığını tahmin ediyoruz.

aynen kardeş onaylanmış. sen bu işi biliyosun galiba :)

Ben de 5,5 inçlik bir telefon siparişi verdim, inşaallah sorun çıkmaz.

habbe' Alıntı:
hocam hangi tel spariş ettiniz bende araştırıyorum ama karar veremedim

Bizde ilk alışverişimizi yaptık bakalım nasıl olacak. B20140220250635695 numaralı alışveriş. İnşallah bi aksilik çıkmazz..

habbe' Alıntı:
Bu alışverişin sonucunu merakla bekliyorum

mutlu112' Alıntı:
habbe' Alıntı:
hocam hangi tel spariş ettiniz bende araştırıyorum ama karar veremedim

Hocam gümrük mevzusu yüzünden çok pahalı bir şey alamadım. GPS ve büyük ekran benim için önemliydi. f/p açısından ben şu üründe http://www.buyincoins.com/item/42007.html karar kıldım. Mesaj atarsanız gümrük mevzunu ve indirim işini hallediyorlar. 6 dolar da indirim yaptılar.

atakom' Alıntı:
habbe' Alıntı:
Bu alışverişin sonucunu merakla bekliyorum

Gelince tüm izlenimlerimi yazarım arkadaşlar olumlu veya olumsuz merak etmeyin. :D

hasari' Alıntı:
aziz.gumus' Alıntı:
hocam ben lenovo p780 modelini sipariş ettim. Batarya ömrü nedeniyle..
http://www.buyincoins.com/item/35155.html
Dil seçenelerinde türkçe görünmüyor dikkat ettiniz mi?
ingilizce olarak da kullanabilirım diye düşündüm. bi de çok sıkıntı olacak olursa türkçe rom yüklemeyi de donanımhaber sitesinde anlatmışlar. yapabilirim diye düşündüm...

aziz.gumus' Alıntı:
hasari' Alıntı:
aziz.gumus' Alıntı:
hocam ben lenovo p780 modelini sipariş ettim. Batarya ömrü nedeniyle..
http://www.buyincoins.com/item/35155.html
Dil seçenelerinde türkçe görünmüyor dikkat ettiniz mi?
ingilizce olarak da kullanabilirım diye düşündüm. bi de çok sıkıntı olacak olursa türkçe rom yüklemeyi de donanımhaber sitesinde anlatmışlar. yapabilirim diye düşündüm...
Türkçe rom yükleyeceksen sıkıntı yok birde bu cihazlara imei atman gerekecek. :)

imei atma bu telefonlarda çok kolay, videosunu izlemiştim.

imei atmayla ilgili çok paylaşım, program var ama hiç yapmadım.. Mtk işlemcili telefonlarda basit oldugu söyleniyor ama bakalım artık yaparız umarım..

Geri