TOPLU SMS GÖNDERME PROGRAMI

Kodla Büyü

engin katı

Site Gezgini
MERHABALAR TOPLU SMS GÖNDERME PROGRAMI LAZIM VE 3 OPARATÖR E SMS GÖNDEREN PROGRAM KULLANAN YADA BU PROGRAMI TEMİN EDEBİLECEĞİMİZ BİR YER VARMI.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
:)

HOCAM nasıl telefona bağlanılıyor programı kurdum ama nasıl çalıştığını anlamadım

değerli hocalarım telefonu bilgisayara bu programdan nasıl bağlayacağız bulamadım..yardımcı olur musunuz

ayrıca toplu olarak sms paketi satan şirketlerden de alırsanız onların da yazılımlarını kullanabilirsiniz.
mesela 15000 sms paketi için 150 Tl diyebilirler.
okullar içiin devamsızlık ve sınav sonuçlarını göndermede kullacaksan okul aile birliği öder, okul kaliteli bir vizyona ve kurum kültürüne sahip olur.

buradan bakılabilir.
http://www.turkiyesms.com/sayfa.asp?id=27

sms paketi satan şirketlerden uzak durun. Mesajlar onların serveri üzerinden gönderildiği için tlf no'lar, veli isimleri ve öğrenci isimleri reklam şirketlerine satılıyor. geçen sene sadece 1000 sms dışardan aldık, hergün 3-5 reklam cep tlflarına geliyor. ayrıca dersane ve kurslarda bu telefon numaralarına balıklama atlıyor. velileri aranılıyıp dersane, kurs ve eğitim setleri satılmaya çalışılıyor bilginize...
en iyisi yazılımı ücretli veya ücretsiz bulun. kendi sim kartınızla usb modem (winn gibi) üzerinden gönderin daha sağlıklı olur.

Arkadaşlar formu tam taşınma esnasında açtım ve yeni farkettim. Eğer hala ihtiyacı olan varsa yardımcı olabilirim.

ahmet27' Alıntı:
sms paketi satan şirketlerden uzak durun. Mesajlar onların serveri üzerinden gönderildiği için tlf no'lar, veli isimleri ve öğrenci isimleri reklam şirketlerine satılıyor. geçen sene sadece 1000 sms dışardan aldık, hergün 3-5 reklam cep tlflarına geliyor. ayrıca dersane ve kurslarda bu telefon numaralarına balıklama atlıyor. velileri aranılıyıp dersane, kurs ve eğitim setleri satılmaya çalışılıyor bilginize...

bu sms şirketlerinden hiç bir bilgimizi göndermeden sms gönderebileceğimiz şirket varmı? veli tel bilgilerinin yayılmaması için.

arkadaşlar biz çok araştırdık fiat olarak, gönderme kolaylığı, sms yazılımı olarak en iyisi tera sms meslektaşımız bir öğretmen uğraşıyor ama büyük şirketlere taş çıkartır. kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hocam biz de hesaplisms.com ile anlaşmıştık. 10.000 SMS 250 TL'den 180 TL'ye indirim olmuş o zaman almıştık.

Kullanım olarak kolay excel listesinden telefon numaralarını otomatik alıyor, istersen numaraları sistemin veritabanına kaydedebiliyorsun veya istemiyorsan kayıt etmeden diirek excel dosyasını göstererek ilgili numaralara mesajı gönderiyorsun. Biz şimdilik memnunuz. Umarım bir aksilik çıkmaz.

Biz de bugün ilksms'den 12500 smsi 230 tlye aldık. Hem patronları hem de çalışanların çoğu bt mezunuymuş. Süre kısıtlaması da yok. Piyasaya göre biraz pahalı ama değeceğini umuyoruz.

http://ilksms.com ya da http://www.zorlusms.com firmasını kullanıyorum. Hem kendim için hem de çalıştığım okulda. Gayet kullanışlı bir sistemleri var. Masaüstü yazılımları ile uğraşmaktansa çevrim içi bir çözüm üretmek daha mantıklı geliyor. İlksms kısmında Devamsızlık vs işlemleride olduğu için kolaylık sağlıyor. Fiyatlarıda uygun ve güvenilir bir sistem.

Arkadaşlar güncel olarak son yıllarda kullandığınız bir firma var mı önerebileceğiniz hem uygun fiyatlı hem de kaliteli iş yapan??

Arkadaşlar güncel olarak son yıllarda kullandığınız bir firma var mı önerebileceğiniz hem uygun fiyatlı hem de kaliteli iş yapan??

Hocam biz yaklaşık 4 senedir kaynaksms.com kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Excel listeleri aktarma özelliği de mevcut. Kullanım arayüzü kolay. 10000 sms 149liraya alıyoruz.

www.ilksms.com tavsiye ederim devamsızlıkları hitaplı bir şekilde e-okul tarzı bir şekilde yarım gün tam gün geç şeklinde gönderebiliyorsunuz. Sınav sonuçları devamsızlık mektubu da gönderebiliyorsunuz.

Geri