TP-Link Acces Point Bağlantı Sorunu

Kodla Büyü

falloosely

Aktif Üye
Öncelikle herkese günaydın ve güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle...
Asus DSL-N10 marka wireless modem üzerinden Tp-Link TL-WA701ND modelinde acces point üzerinden sınıflara kablosuz internet kurmak istiyorum. Accespoint ve adaptör dahil bütün kurulumları cd den gerçekleştirdim ve cihaz yapılandırmasından accespoint seçeneğini belirttim ancak kablosuz seçeneklerinde bağlantı noktası görünmüyor. Acaba modem üzerinden yapmam gereken bir düzenleme mi var? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

hocam profil yönetimine tıkla oradan değiştir güvenlik seçeneğinde 802.1x olacak ve karşısında Ana bilgisayar tabanlı seçenek olacak. bunları yaptıktan sonra sinyal gelecektir.

Hocam bu işlerde bazen markalarda fark edyor. bizde airties modeme kablosuz olarak Tp link wireless acces point takmak istedik çalışmadı. bizde access pointe kablo çekip kablasuz yayın yaptık

Tp link ile ilgili kulanım sorunları var nedense TP-LINK TL-WA5210G modelli geniş mesafe wireless çözümü sunun cihaz için bir çok kullanıcıdan sorunlar duydum. Bu cihazdan kullananlar ve sorun yaşayanlar varsa universal repeater olarak kursunlar.

Modem ip si ile çakışmasın bende aynı sorun olmuştu. Modemin de TP-Link Acces Pointinde ip si aynıydı. Yanılmıyorsam 192.168.1.1 olan adresi Acces Pointte 192.168.2.1 yaparak sorunu çözdüm

Geri