ttnet % 50 indirim

Kodla Büyü

veysim47

Aktif Üye
bugün telekoma giderek interneti kapattırmak istediğimi söyleyince vay efendim niye kapatıyorsunuz dediler de ben de çok pahalı dedim bizde size %50 indirim yapalım 6 ay boyunca herhangi bir taahhüt olmadan mı dedim evet 6 ay sonra istediğinizi yapabilirsinizz dediler taahhüdü olmayan arkadaşlara duyurulur bir şansınızı deneyin sizde benim 2 yıllık taahhüdüm yeni dolmuştu

Benim hız 2 aydır 11 Mbit.. 49 tl ödüyorum aylık, normalde 1 mbit olması lazım. Hata mı var , altyapı denemsi mi var bilmiyorumda, böyle giderse hiç değiştirmem 8)

ben yalın internet kullanıyorum 40+15=55 olması gereken faturam her ay 62 TL geliyor üstelik 24 ay taahütlü. hiç anlamadım ben bu işten.

bir deneyelim bakalım :+1: iki yıllık taahhüt alarak indirim yapmak için aramışlardı ama bu daha iyimiş, teşekkürler hocam

Aynı şeyi banada dediler ben kalsın dedim kaparttırdım ikisinide komşudan daha ucuz 19 tl :)

biz de superonline a geçiyoruz bu hafta. ttneti kapattıracağz yeter artık kazıkladığı. en azından 1 sene yaklaşk 9 tl ödeyecekmişz

Geri