TTNET CORT :)

Kodla Büyü

omerbilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yaklaşık 1 saattir internetimin neden kesik oluğunu araştııryordum. acces pointtendir dedim değil modemdendir dedim değil en son baktım bağlantı yok.

4440375 aradım dıd dıd dıd cort.

İstanbuldan arkadaş arıyor cort

adıyamandan arkadaş cort.

kısaca ttnet bu akşam tüm türkiyede cort.

Şuan ttnet jet modemle baglıyım sanırım avea altyapısı kullandığı için net var. Baktım bbnette konu açılmamış açalım deidm :)

bende diyorum serverda niye kimse yok , ağzımızın tadıyla bi counter strike atalım dedik 3-4 kisi var :D
samsun 3g wın

Didim ve Mardin de tirt arkadaslar, 4440375 de tirt olunca korktum deprem falan mi oldu diye. Avea 3g calisiyor.

evvelsi gun eokul tirtti ayni gun ttnet cagri merkezi ile isim olmustu cagri merkezi de sistemler calismiyor calisma var demisti, ama dun islem yaptim. Ttnet de bakanlik gibi derinden calisiyor
anlasilan. Yine magdur olan biziz. Bakalim tr genelini etkileyen bu rezilligin altindan ne cikacak.

kayseride 1 saat aradan sonra yeni geldi, vodafone sağlam çalışıyo Allahtan cebi bağlıyoruz sorun olunca.

Bolu 2 saate yakındır gitti Ttnet zımbırtısı... 444 te alo diyen bile çıkmıyor.. Ne biçim şeydir bu.. :verymad:

Neyse bana yaradı uzun zamandır aklımda matematikte eksik konularıma çalışmak vardı, onlara baktım ales için :) Özlemişim matematiği bea... 1 yanlışla gelmiştim ben bu bölüme (bakınız)...

Neyse demekki yalnız değilmişim...

Internet yokken bile internet calkalaniyor bu haberle, internet gelince ttnetin cekecegi var...

ee şimdi 1 gün geç fatura ödeyince takır takır faiz alan ttnet tüm kullanıcılarına nasıl bi güzellik yapacak bakalım kullandırmadığı internet için :verymad: :verymad: :verymad:

smile istanbul sorun yok, nazar değmesin... ttnet de olay çözülmüş ama sanırım. çoğu kullanıcı da modemlere resetleri atmış hala uğraşıyorlar. ttnet yine sınıfta kalır...

Ülke olarak her an süresiz olarak iletişimden yoksun kalabiliriz demek ki. O, bu, şu önemli değil, hepsi bir anda kesintiye uğrayabilir.

zaten iki gündür samsundan trabzona kadar her yerde elektrik kesintisi var. dün akşam gitmişti 30 40 dakka kadar. bugn yine öğlende 1 saatten fazla yoktu elektrik. bugn de ttnet. tam oldu yani

eya' Alıntı:
Internet yokken bile internet calkalaniyor bu haberle, internet gelince ttnetin cekecegi var...
Çekeceği filan yok hocam. Bu memlekette herşeyi olabilirsiniz ama rezil olamazsınız.

togius' Alıntı:
ed1903' Alıntı:
akyildiz41' Alıntı:
smile adsl kocaeli sıkıntı yok

smile erzurum tıkır tıkır (nazar değmesin 8) )

smile adsl balıkesir sorun yok çok şükür.
işin ilginç tarafı smileadsl de TT altyapısını kullanıyor fakat sorun yok. demekki kurumsal müşterilere hizmet sağlanmış. bireysel müşterilerin suçu hala TTNET li olmak anlaşılan. en kısa zamanda Smile a bi gülücük atsak iyi olacak :)

Geri