USB girişleri bozuk olan akıllı tahtalar

Kodla Büyü

mcö

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba hocalarım usb girişlerinin ikisi de bozuk olan tahtalar var ve verim alamıyorum. O tahtalara dair çözümü olan arkadaşlarım varsa yardımcı olabilirler mi?
Ben HDMI to USB tarzı bir convert kablo ile girmeyi düşündüm ama dönüştürücüyü bulamadım internette.

Hocam tahtalarınız Faz2 ise hala garantileri devam ediyor. Vestel çağrı merkezine arıza kaydı oluşturun değiştiriyorlar. Usb girişleri kırık ise değiştirmiyorlar.
Bizimde kaçtane sıkıntılıydı değiştirdiler.

maalesef faz1 hocam
Bizde de aynı sorun var hocam, işin aslı çok fazla üstüme almıyorum çünkü faz1 lerde garantinin bitmiş olması bizle alakalı bir durum değil elimizden bir şey gelmez şuanlık. usb arızalı olunca tahtalar işlevsiz kalıyor kilit kurulamıyor işimizi deepfreze ile çözmeye çalışıyoruz. format olayınıda hdd leri çıkarıp usbsi çalışan bir tahtaya takıp hallediyoruz. Öğretmenlere de bulut sistemini kullanmalarını öneriyorum. Sorunun en basit çözümü 100 tl verip değiştirtmek ama ... devamını biliyorsunuz.

Hocam biz 150 TL'ye yaptırttık servise. Vestel çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturduktan 1 gün sonra geldiler.

Hocam biz 150 TL'ye yaptırttık servise. Vestel çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturduktan 1 gün sonra geldiler.
Vestel sadece connector degıstırdıgınde 150 tl alıyor, bizim tahtalardan 2 tanesını değiştirdi ücreetsiz biri çalıştı ve sonradan çalışmaz hala geldi, biri hiç çalışmadı.. Siz şanslıymışsınz hocam

laptop ile hdmı kablo kullanarak bağlanabilir yada apvizyon sitesi var izmirde bir meslek lisesi onlar değişim yapıyorlar.

Bir görüş hocam servis ile ben USB çalışmıyor dediğimde vestel OPS komple değişmesi gerekiyor usb tamiri yapamıyoruz dediler. Israr üzerine connectoru değiştirdiler ondan da verim alamadık

Vestel sadece connector degıstırdıgınde 150 tl alıyor, bizim tahtalardan 2 tanesını değiştirdi ücreetsiz biri çalıştı ve sonradan çalışmaz hala geldi, biri hiç çalışmadı.. Siz şanslıymışsınz hocam
Fiyatlar artmış sadece USB değişimi bu fiyat olmuş onun da çalışma garantisi yok

Ekli dosyalar

• 9F2098E8-6B41-4E0F-8D2A-8E64C731E5AE.png
    9F2098E8-6B41-4E0F-8D2A-8E64C731E5AE.png
    459 KB · Görüntüleme: 44
Geri