Uygun GSM tarifesi arıyorum. (2023 Temmuz Ağustos)

Kodla Büyü

Reyhanli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba.
Tarifemin 2 yıllık kontratı sona erdi.
Vodafone 50 liraya 8gb 1000dk 250sms kullanıyordum. Paketim bana yetiyordu.

Şu an fiyatlar uçmuş durumda.

öncelik Vodafone olmak üzere
Türkcell, Telekom, bimcell... vs uygun tarifelerden teklif alan veya geçiş yapan var mı?

Teşekkür ederim.

Uygun tarife diye bişey kalmamış hocam. Operatör siteleri de tam bir çöplük. Bezdirip, lanet olsun geçelim birine kurtulalım amacı güdüyorlar.

İnternet bankacılığı SMS şifresi önemli değilse

Türkiye'nin ilk Full MVNO (Sanal Mobil Şebeke Operatörü), Turkcell şebekesini kullanıyor

hocam öğretmenler için var mı? Kamu?
1690290059093.png

TT Yeni Süper 12 Ay 100GB Paketi

860TL hocam, 2 yıldır Turkcell Mutlu Mega 70 kullanıyordum, şimdi buna geçmeyi düşünüyorum. Yıllık paketlerin en büyük avantajı içeriğinin esnek kullanılabilmesi; mesela bir ay 1Gb bir sonraki ay ise 20 Gb internet kullanabilmek. Dakika ve smsler fazlasıyla yetiyor zaten.

Hocalarımın söylediği gibi yıllık 860 tl paketini kullaniyorum. Dakika ve SMS istesende bitiremiyorsun. 5 ayım kaldı 60 gb internetim var hala çok da memnunum. Fakat her ay 10 lira Telsiz ücreti var. Aylık 71+10=81 liraya geliyor. Ben aldığımda paket 600 liraydı.

Az önce şu tarifeye geçtim. Yıllardır Turkcell in çekim gücü yüksek diyerek iyi kazıklanmışım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-26-00-14-10-955_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    Screenshot_2023-07-26-00-14-10-955_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    53.6 KB · Görüntüleme: 388
Arkadaşlar merhaba.

Türkcell, Telekom, bimcell... vs uygun tarifelerden teklif alan veya geçiş yapan var mı?

Teşekkür ederim.
Şu an kullandığınız paketin taahhütsüz fiyatına fatura suretinden bakın, teklif ettiği tarifelerden daha uyguna geliyorsa tarifeyi değiştirmeden taahhütsüz olarak devam edin.

Az önce şu tarifeye geçtim. Yıllardır Turkcell in çekim gücü yüksek diyerek iyi kazıklanmışım.
Bende Avea nın kapanmasından beri hep Vodafone kullandım.haziran da bıraktım.20 gb a 240 lira fiyat teklif etmişlerddi bana, en ucuz tarife 10 gb 180 liraydı…kişiden kişiye değişiyor sanırım teklifleri.20 gb 110 lira ile Turkcelle geçtim ,çekim gücünü bilmiyorum ama ses kalitesi ve yüksekliği olarak belirgin artmış hissediyorum

Bende Avea nın kapanmasından beri hep Vodafone kullandım.haziran da bıraktım.20 gb a 240 lira fiyat teklif etmişlerddi bana, en ucuz tarife 10 gb 180 liraydı…kişiden kişiye değişiyor sanırım teklifleri.20 gb 110 lira ile Turkcelle geçtim ,çekim gücünü bilmiyorum ama ses kalitesi ve yüksekliği olarak belirgin artmış hissediyorum
Kampanyalar dediğiniz gibi çoğunlukla dışardan gelene oluyor. Sizin 110 liraya geçtiğiniz tarifeyi Turkcell bana 261 TL olarak öneriyor. Hem de indirimli. Vodafone un en kötü tarafı DNS.adguard.com reklam engelleyici çalışmıyor.

20 GB + 5 GB sostal medya + 750 dk + 250 SMS = 123 TL BİMCELL GENÇ (Türk Telekom altyapısını kullanıyor.) Ayrıca 150 TL tüklemeye haftalık 10 GB hediye ediyor. Bunun yanı sıra her cuma sil süpürden internet yada dk. veriyor. 7 - 25 yaş arası bir yakınınızın T.C. si ile başvurabilirsinz. Ben kullanıyorum çok memnunum.

Pek uygun kalmadı Vodafone ile 42GB, her hafta çevir kazan, sınırsız konuşma ve SMS paketi seklinde aylık 300 liraya anlaştık.
3 senedir internet müşterisi idim şimdi vodafonenet 234 lira istiyor 5 ayri temsilci halen beni ikna edemedi.Buyuk ihtimal kapatıp turkcell 139'dan alacagim eve.

Arkadaşlar merhaba.

Teşekkür ederim.
Hocam şöyle bir taktik vereyim müşteri hizmetlerine bağlan ben faturasiz hatta geçmek istiyorum de. Sizi başka bir birime baglayacaklar. Bağlaninca neden geçmek istediğinizi soracaklar sizde tekliflerin çok pahalı geldiğini söyleyin. Emin olun çok iyi fiyatlar teklif ediyorlar hatta aynı tarifenize yakın. Böyle çevremde baya bir insana yaptım yarı fiyata deneyin bence şansınızı. ;)

Hocam Allah razı olsun 15 gb 1000 dk 250 mesaj 146 tl diyorlardı bana.
Simdi dediğinizi yaptim 12 gb 740 dk 250 SMS
Tarifeyi 72 TL karşılığında 1 yil verdi

Hocam şöyle bir taktik vereyim müşteri hizmetlerine bağlan ben faturasiz hatta geçmek istiyorum de. Sizi başka bir birime baglayacaklar. Bağlaninca neden geçmek istediğinizi soracaklar sizde tekliflerin çok pahalı geldiğini söyleyin. Emin olun çok iyi fiyatlar teklif ediyorlar hatta aynı tarifenize yakın. Böyle çevremde baya bir insana yaptım yarı fiyata deneyin bence şansınızı. ;)
bunları yazmak için geldim, biz yıllardır bu şekilde uygun tarifelerde kalabiliyoruz.
en son taahhüttü bitip 144tl ye geçen tarifemizi geçen hafta bu yöntemle 58tl ye geçirdik. (12gb, 2k dk vodafone)

Arkadaşlar merhaba.

Teşekkür ederim.
Telekom 20 GB 113 TL. Önce faturasıza geçiriyorlar,sonra faturalıya

Arkadaşlar merhaba.

Teşekkür ederim.
turkcell bazen indirime giriyor. özellikle ay sonunda ve bu indirimler bizzat turkcell mağazalarının camlarında yazıyor. bazen birinde oluyor indirim diğerinde olmuyor. Gözünüz camlarda olsun.

birde turkcell in bir tarifesi var. yıllık mutlu mega bir inceleyin isterseniz.

Arkadaşlar, faturasıza geçmek için kayıt açtırdım. onayladılar. fatura bitiş tarihinde otomatik geçişiniz gerçekleşecek dedi.
hadi bakalım.

Farklı konu açmadan bir soru da ben ekleyeyim. Konuşma ve mesajlaşma olmadan sadece interneti olan bir sim kart alıp özellikle yazları(evdeki vifiden uzaklaştığımda) tablete takıp, tablette internet kullanmak istiyorum, ne yapabilirim:)

Farklı konu açmadan bir soru da ben ekleyeyim. Konuşma ve mesajlaşma olmadan sadece interneti olan bir sim kart alıp özellikle yazları(evdeki vifiden uzaklaştığımda) tablete takıp, tablette internet kullanmak istiyorum, ne yapabilirim:)
IMG_20230729_134728.jpg
Bimcell de sadece intertet paketlari de var hocam. Mesela 10 gb 71 lira.

Geri